Holky s holkama

Lis 16, 2011 | Životní styl

V pubertě jste vyhledávaly adrenalin, dnes naopak vyhledáváte bezpečí a pohodlí. Takže by vás ani náhodou nenapadlo sednout do auta někomu cizímu nebo se zúčastnit něčeho takového, jako je spolujízda… No, možná ano…

Zvlášť ve chvíli, kdy by byla tím spolujezdcem žena, že? Internetový portál Jízdomat.cz si uvědomuje, jaké mají ženy předsudky, a že pro ně není zrovna bezpečné sednout si do auta k muži. Proto nabízí pod názvem Holky s holkama spolujízdy jen ženám. Provozovateli přišlo škoda, že ženy jsou díky své opatrnosti vyřazeny z u mužů tolik populární spolujízdy. Spolujízda je totiž příležitostí, jak se snadno, rychle a pohodlně dostanete na místo určení. Při té příležitosti máte šanci poznat nové lidi, ušetřit nějaké peníze a hlavně šetřit životní prostředí.

Pokud o spolujízdě uvažujete, zkuste se zaregistrovat a uvidíte. Pokud jste vášnivou řidičkou a nedovedete si představit, že byste si sedla jako spolujezdec komukoliv do auta, popřemýšlejte, jestli by se vám nevyplatilo ušetřit náklady na delší cesty. Určitě by to mohlo být příjemné zpestření stereotypního cestování, co říkáte?