Mladá móda má šmrnc

Led 24, 2012 | Krása, Životní styl

Také se občas cítíte sešněrované módním diktátem? Tak například, letos v zimě jsou prý in pastelové barvy, umírněné vzory a kožešiny. Jenže, co když zrovna tohle není váš šálek kávy? Znamená to, že se z vás stane módní outsider? Ani omylem! To, co se vám líbí z aktuálních kolekcí, noste, ale vždy si nechte prostor pro vlastní kreativitu.

Inspiraci pro to, jak být i v módě svá, můžete hledat třeba u módní značky Youngprimitive. Jak už sám název napovídá, čekat můžete veselé, pestrobarevné a hodně originální módní kousky. Jestli jste v práci vázána přísným dress codem a prostě musíte přijít  kostýmku, co si nakoupit veselá trička, která tmavou uniformní barvu oživí a vám rozhodně zvednou náladu? Pokud si můžete dovolit oblékat džíny, máte vyhráno a nad motivy na tričkách se můžete bavit s kolegy (třeba mezi vzory najdete i nějaký, který šéfovi odhalí, co si o něm myslíte).

No a pokud sháníte nějaké zajímavé a neotřelé kousky pro volný čas, nadchnou vás jednoduché, ale o to příjemnější mikiny nebo ztřeštěné legíny pro odvážné povahy. Mimochodem právě kalhoty na tělo jsou letošním hitem a žhavou novinkou v portfoliu Youngprimitive. Na výběr máte samozřejmě také tílka, sukně, šaty a doplňky, většinu zboží ve variantě pro ni i pro něj, takže se svým miláčkem můžete ve volném čase skvěle ladit.

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=ydIJ4ICqsrM&feature=youtu.be