Už jste vybavené na outdoor?

Led 25, 2012 | Životní styl

Jestli jste si daly jako novoroční předsevzetí to, že do svého života pustíte ve větší míře sport a pohybové aktivity a plánujete tenhle plán dodržet, měly byste se připravit na první (a další) hezké dny. Až vysvitnou první teplé paprsky, bude už pozdě na shánění trekových bot, sandálů a batohů…

Možná teď namítnete, že do hezkých dnů je ještě daleko a až přijdou, stačí vyrazit do přírody v obyčejných teniskách. Tak to jste na velkém omylu. Pokud si chcete krátký výlet nebo náročnější výšlap užít bez zdravotní újmy, určitě investujte do kvalitní obuvi. Dobré boty oceníte nejen při dlouhých cestách, ale i při fyzicky náročném výkonu v horkých letních dnech. Je pravda, že v tuhle dobu byste se asi v klasických trekových botách upekly, a proto výrobci předvídavě přišli s novinkou, kterou jsou hybridní sandále Keen. Hybridní jsou proto, že je užijete jak při náročných výšlapech, tak i při vstupu do vody s kamenitým nebo jinak nepříjemným dnem. Nohy se v sandálech nezapotí, kožené pásky neotlačí a neodřou nárty nohou a palce zůstanou celé díky speciální konstrukci boty. 

Když celý outfit doplníte dalším kvalitním sportovním vybavením (doporučit můžeme třeba spacáky Hannah), budete se moci plně soustředit na sportovní výkon a kvalitní odpočinek a nebudete se muset obtěžovat bolavými prsty u nohou nebo puchýři od popruhů na batohu.

 

Foto: Pixmac.cz