V čem vyrazit za sněhem

Led 26, 2012 | Krása, Životní styl

I když to vypadá, že letošní zima extrémně velkou sněhovou nadílku nenabídne, na horách si můžete užívat zimních radovánek dosyta. V čem vyrazit na svah, abyste si neudělaly ostudu? Jaké materiály a barvy zvolit, abyste byly za hvězdu nejen sportovní? Čtěte dál.

Je jedno, jestli se chystáte oslnit svým lyžařským nebo snowboardovým uměním, jedete si na hory odpočinout nebo jenom zablbnout s partou nebo rodinou. V každém případě počítejte s tím, že i na českých horách je o pár stupňů chladněji než v níže položených místech, takže by oblečení mělo být především funkční a praktické, což se ale nevylučuje ani s tím, aby bylo líbivé. Třeba snowboardové kalhoty by měly být stoprocentně nepromokavé a pohodlné, pokud si vyberete nějaký model s výraznějšími detaily, letos rozhodně nešlápnete vedle. Letos vedou úzké kalhoty s výraznými švy na nohavicích, nabíráním na kolenou a zadními kapsami. Vhodnější jsou jednobarevné, ke kterým můžete sladit barvu snb bundy, takže vytvoříte dojem jednobarevné kombinézy nebo naopak kontrastního outfitu.

Pokud se zrovna nechystáte na hory, ale stejně si chcete zimu užít v módním oblečení, mrkněte se na street bundy, které se pro letošek vyznačují vysokými límci, kapucemi a veselými výraznými vzory. Stačí si jen vybrat tu, která nejlíp vyjádří vaši momentální náladu nebo životní postoj.