V hotelu U Holubů vědí, co jejich hosté potřebují

Úno 19, 2012 | Krása, Rodina, Životní styl

Hotel U Holubů v Čeladné je místo, kam se hosté pravidelně a rádi vracejí. I když na tom má lví podíl překrásná beskydská příroda – hotel U Holubů leží přímo pod horou Smrk – větší zásluhu má vedení podniku, které z prvorepublikové usedlosti vytvořilo oázu pohodlí, klidu, odpočinku a zdravého životního stylu.

 

 

Masáž po horské túře

Hotel Čeladná je jako stvořený pro konání svatby (a to včetně obřadu), svatební hostiny a první manželské dovolené. Rovněž rodinná dovolená s dětmi zde bude báječná, protože i když své děti nade vše milujeme, není nic lepšího, než je o dovolené občas svěřit do fundované péče někoho jiného. A to hotel U Holubů rovněž nabízí.

A pak má hotel U Holubů v Čeladné další přednost: leží ve skutečném srdci Beskyd (kolem něj se tyčí nejvyšší beskydské vrchy: Lysá hora, Smrk, Kněhyně, Stolová hora, Radhošť…) a poskytuje dokonalé wellness služby. Kdo někdy stoupal na jmenované hory, okamžitě pochopil, o čem je řeč – není nad to dopřát si po návratu z túry perličkovou lázeň, masáž nebo saunu. Hotel U Holubů proto mají v oblibě i senioři, kterým to sice do kopců stoupá skoro jako za mlada, ale následnou wellnes péči dokáží ocenit. Že nevíte, kde byste tenhle welness hotel hledali? Tak si vyhledejte jednoduché spojení – wellness Beskydy.

Svatba v klínu hor

Vdávat se v hotelu U Holubů musí být radost – a skoro žádné starosti. Hotel má s pořádáním svateb značné zkušenosti, a tak manažer hotelu poradí s přípravami, aby se na něco nezapomnělo. Je báječné, že pro svatební hostinu zajistí i muziku (klidně i cimbál) a moderátora. Ten je neocenitelný, protože nedovolí, aby se při svatebním veselí někdo nudil. A když svatební hosté odjedou (samozřejmě s bohatou výslužkou, i na to se pamatuje), novomanželům mohou nastat líbánky, medové tyždne, honeymoon… A – s úsměvem řečeno – taková „procházka“ na Smrk či na Radhošť přes Kněhyni dostatečně prověří, zda byl sňatek dobrou volbou. V hotelu je dokonce novomanželské apartmá zařízené v duchu 40. let. A pozor – žádné retro, ale původní interiér! Takže pokud vás láká svatba venku, honem do Čeladné.

Pro děti jako stvořené

Rodiny s dětmi ocení, že jsou prostory hotelu U Holubů nekuřácké. S dětmi je zde počítáno v každém ohledu (od vybavení pokojů po zábavní programy). Při špatném počasí je možno vypůjčit pro děti DVD (rodinná apartmá mají samozřejmě televizi s přehrávačem). Když je hezky, může si rodina vypůjčit kola a vyjet si údolím říčky na výlet. No a další nezbytnost pro větší děti – v restauraci je je wi-fi zdarama. V zimě se dá lyžovat na Stolové nebo zajet asi pět kilometrů k vleku Kociánka nebo Opálená. Na Pustevny (sportovní areál) je to 15 kilometrů, protože auto musí objíždět hřeben. Běžkaři budou nadšení – lyže se v zimě nazouvají přímo u hotelu.

A ještě jeden z mnoha důvodů, proč se hosté do hotelu v Čeladné vracejí – výborná kuchyně. A je skvělé, že na všem se dá domluvit, takže kuchyně připraví i požadovanou speciální stravu (například dietní).

U Holubů v Čeladné jdou s dobou

Hotel U Holubů v Beskydech je moderní zařízení, které respektuje nejlepší tradice hotelierského umění – a těmi jsou poctivost a všestranná péče o hosta. Vedení hotelu v souladu se současnými trendy připravuje tak zvané „balíčky služeb“, v nichž je za výhodnější cenu poskytován soubor služeb vhodných pro cílovou skupinu hostů.

Kromě společenských a rekreačních příležitostí je možno v hotelu U Holubů pořádat i pracovní setkání, jednání, malé konference či školení.