Dostaňte se před létem do formy

Bře 15, 2012 | Krása

Máte s prvními slunečními paprsky pocit, že se přes zimu vaše tělo rozrostlo do obřích rozměrů? Nebojte, nejste sama. Před létem má deprimující pocity ze své postavy drtivá většina žen, je jen na každé z nás, jak se k případným špíčkům postavíme. My radíme čelem a poskokem.

Pamatujete si na cvičební pomůcku z hodin tělocviku zvanou trampolína? Tak přesně ta vám pomůže dostat se rychle do formy a návdavkem dostanete i lepší a lehčí tělo. V zahraničí objevili trampolíny už před nějakou dobou, fitka s touhle cvičební pomůckou už ale najdete i u nás. Pokud se rozhodnete, že si pořídíte trampolínu domů, vždy by to měla být trampolína s ochrannou sítí – poslouží k vašemu cvičení a zároveň se na ní budou moci do sytosti vyřádit vaše děti.

Před každým skákáním se nezapomeňte pořádně rozehřát a při cvičení poslouchejte své tělo. Pokud budete cvičit správně, prospějete svému kardiovaskulárnímu systému, okysličíte si mozek, posílíte i ty nejhlubší svaly v těle a samozřejmě zhubnete. Tak zapomeňte na výmluvy a zaskákejte si.

 

Foto: Hawaj.cz