Hodinky o vás řeknou mnohé

Bře 30, 2012 | Krása

Před několika stoletími byly hodinky určeny jen pánské společenské smetánce. V době před pár desetiletími byl král ten, kdo byl majitelem umělohmotných digitálek. A dnes je divný každý, kdo nevlastní alespoň jedny. Je fuk, jestli ulítáváte na umělohmotných barevných hodinkách nebo si vybíráte hodinky v podobě šperku, současná móda umožňuje nosit cokoliv.

Hodinky se staly neodmyslitelnou součástí naší image. Jen málokterá žena má doma jen jeden model, zvlášť v posledních letech doslova letí nejrůznější barevné variace. I letos sice bude pokračovat trend minulého roku, kdy svět doslova pohltily dámské hodinky v bílé barvě, ale léto bude nahrávat všem barvám, hlavně těm neonovým. Právě barvy se staly hlavním jmenovatelem kolekce značky Casio, najdete v ní kontrastní zářivé ciferníky s černým páskem, neonové plastové modely nebo retro hodinky s digitálními číslicemi a třeba kalkulačkou.

 

Jaké mám hodinky, taková jsem

Vyžíváte se v elegantních modelech s kovovým nebo koženým páskem? Pak budete za všech okolností brána za seriózní elegánku. Barvami v jakékoliv podobě, a je jedno, jestli se bude jednat o na první pohled levné dámské hodinky, zase okolí říkáte, že jste hravá a otevřená novým výzvám. Fintilky se určitě neobejdou bez hodinek ozdobených nejrůznějšími přívěsky nebo zdobeným ciferníkem či páskem. Letos se prostě nosí vše a s žádným, byť víc netradičním, modelem se módního faux pas nedopustíte.

Hodinky umožňují, aby byla žena rafinovaná nebo naopak dala najevo svou aktuální náladu. Jsou neodmyslitelným detailem, který dá každodennímu outfitu tu správnou tečku. A samozřejmě jsou nepostradatelnou pomůckou při seznamování. Nebo jste ještě nikdy v životě své hodinky neschovaly do kabelky, abyste se mohly toho hezouna na druhé straně ulice zeptat, kolik je hodin?

 

Foto: Casio