Rodinná dovolená s omezeným rozpočtem

Bře 22, 2012 | Peníze, Životní styl

Už od zimy lačně listujete katalogy cestovních kanceláří a s prstem na mapě si vybíráte, kam byste chtěli v létě jet. Jenže ve skrytu duše tušíte, že i letos si budete muset nechat zajít chuť na šumění moře, horké sluneční paprsky a ochutnávání exotických specialit. Nebo snad existuje nějaké řešení, které by s omezeným rozpočtem umožnilo vycestovat na dovolenou snů?

Jasně, že existuje. S rozmachem slevových portálů se nám všem otevřela spousta možností, na které bychom si dřív museli nechat zajít chuť. Levná dovolená už tak nemusí být jen na chalupě v jižních Čechách, ale vycestovat si můžete za pár korun i na prodloužený víkend do Říma nebo kamkoliv za exotikou. Stačí jenom sledovat nabídky na internetu a v pravou chvíli zareagovat. Na cestování se slevou už jsme si docela zvykli. Cestovní kanceláře hlásí každý rok rostoucí počet lidí, kteří si vyberou zájezd až v tzv. last minute režimu, stejně strmě roste i počet lidí, které zlákala sleva na internetu.

Výhodou voucherů koupených na internetu je jejich variabilita. Slevový kupon můžete použít klidně i jako netradiční dárek, řada firem totiž do internetových nabídek dává speciálně vytvořené balíčky, které byste jinde koupit nedokázali. Výsledkem je unikátní dovolená, která udělá radost každému. A navíc ušetříte.

 

Foto: Zapakatel.cz