Jak oznámit těhotenství

Dub 6, 2012 | Rodina, Životní styl

Právě jste se dozvěděla radostnou událost a přemýšlíte, jak ji svému partnerovi sdělit? Chtělo by to něco hodně kreativního a originálního. Možná tu pro vás máme několik nápadů, jak své drahé polovičce říct, že za nějaký ten pátek se stane tátou a jeho život již nikdy nebude takový, jaký byl doposud.

  1.  V době, kdy je v obchodech běžně dostupný čerstvý mladý hrášek, můžete použít k nápovědě pohádku o hrášku. Dejte jej muži do dlaně a řekněte mu, že za devět měsíců se z tohoto malého hrášku vyvine jedno krásné cca 50 centimetrové miminko.
  2. Puzzle. Dnes již není problém nechat si vyrobit puzzle na míru a dokonce to nestojí příliš korun. Nechte si jedno takové puzzle vyrobit a vyzvěte muže k souboji. Samozřejmě, že jej necháte vyhrát. Na jeho složeném puzzle se postupně vyloupne obrázek miminka a nadpisu: „Gratulujeme k novému přírůstku do rodiny!“
  3. Pokud jste doopravdy odvážné a jste si plně vědomi, že to muže neskolí, můžete mu pořídit fotografii pozitivního těhotenského testu a poslat ji prostřednictvím MMS zprávy. Stejně tak tuto zprávu můžete poslat i dalším známým a rodině.
  4. Upečte koláč či chleba a vložte do něj lístek se zprávou o svém těhotenství.
  5. Kupte si, nebo nechte si vyrobit, případně si sama namalujte vtipné tričko. Napište na něj: „Mám tu jeden malý hrášek.“, šipka by pak měla směrovat na břicho.
  6. Jestli už jednoho kulihráška doma máte, můžete jej využít k donášce informace o dalším rodinném přírůstku.
  7. Velmi oblíbený způsob oznámení těhotenství je ukázání první fotky miminka pořízené při sonografickém vyšetření.
  8. Pokud jste se dozvěděla o svém těhotenství někdy okolo Dne otců (druhá neděle v červnu), využijte toho. Darování přáníčka partnerovi ke Dni otců bude víc než výmluvné.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv z nápadů či zvolíte nějaký svůj vlastní originální, pamatujte na správné načasování. Na tento okamžik se nezapomíná, je proto důležité, aby byl pro vás oba pokud možno příjemným.

 

Foto: Pixmac.cz