Baťůžkáři jedou!

Kvě 3, 2012 | Rodina, Zajímavosti, Životní styl

Teplá část roku je tu, a tak všichni přemýšlíme, jak přesunout svoje sportovní aktivity pod širé nebe. Má to spoustu výhod: pohyb na čerstvém vzduchu dělá dobře kardiovaskulárnímu systému, běhat nebo projíždět se na kole krajinou působí mnohem lépe na psychiku než jízda na rotopedu nebo běh na běžícím pásu a spousta sportovního příslušenství dokáže pohyb ještě zpříjemnit.

Při jakémkoliv sportu je extrémně důležité dodržovat pitný režim. Jenže koho by bavilo se při běhu nebo bruslení zastavovat a doplňovat tekutiny. S řešením přišel americký výrobce batohů Camelbak, a to v podobě speciálních batohů na vodu. I když to na první pohled může vypadat kuriózně, batohy camelbak dokážou hodně zpříjemnit jakoukoliv sportovní aktivitu. Lahev s pitím můžete nechat v klidu doma a tekutinu si napustit přímo do nádržky v baťohu. Každý Camelbak je totiž vybaven nádržkou o objemu 1,5 – 3 litry, z níž vede hadička až k vašim ústům, pro napití ji stačí jen lehce skousnout. Napít se tak můžete kdykoliv pocítíte potřebu, bez zastavování a zkreslování sportovních výsledků, pokud si je hlídáte. 

Jestli právě teď přemýšlíte, čím oživit svou sportovní výbavu nebo jak potěšit jakéhokoliv sportovce v rodině, rozhodně doporučujeme koupit baťoh s nádržkou na vodu. Zajistíte si dostatečný přísun tekutin po celou dobu sportovního výkonu a navíc budete originální i při pohybu.

 

Foto: Pixmac.cz