Krásnější zadarmo

Kvě 28, 2012 | Krása, Životní styl

Každá žena se postupem let naučí, jak se o sebe starat. V každém věku a v každé době ale budou chvíle a situace, kdy si nebudete vědět sama se sebou rady. Pleť se postupem doby mění, kvalita pokožky kolísá i v průběhu jednoho dne a časem budete potřebovat znás specifické fígle, třeba, jak zamaskovat kruhy pod očima. Pokud máte, stejně jako stovky žen, pocit, že byste potřebovaly poradit, ale nechce se vám za rady vizážisty platit, čtěte dál.

V obchodním centru Atrium Flora si uvědomují, jak je kult krásy v současné době tvrdý, a proto chtějí všem ženám (a vlastně i mužům) poradit, jak si svou krásu udržet. Od čtvrtka 31. 5. do soboty 2. 6. tak budete moci úplně zadarmo vyzkoušet služby našich předních odborníků na výživu a krásu a navíc se ještě dobře pobavíte. Vezměte tedy rodinu a vyrazte na nákupy.

 

Zdravý životní styl pro každého

Také usedáte každý týden nedočkavě před televizní obrazovku, abyste nasály tipy od doktorky Cajthamlové na zdravý životní styl a s ním související skvělou postavu? Na přelomu května a června nikam neusedejte, ale naopak dojeďte do Atrium Flora. Paní doktorka Cajthamlová tu totiž bude celý poslední květnový čtvrtek radit, jak byste se měly stravovat, abyste byly krásné a zdravé. Pokud si s ní chcete popovídat osobně, raději si svůj termín zarezervujte předem.

 

Vizážista celebrit

Se jménem Kája Pavlíček už jste se určitě setkaly. Předního českého stylistu a vizážistu využívají s oblibou české modelky a celebrity a teď bude k dispozici i nám, obyčejným smrtelnicím. Nechte si od něj poradit hvězdné fígle v pátek 1. června, určitě neodejdete zklamané. Po zbytek dní ho budou zastupovat jeho kolegyně Olga Rochowská a Lucie Šafránková. V Atrium Flora očekávají velkou návštěvnost, raději si tedy konzultaci s vizážistou předem zarezervujte.

 

Zábava pro všechny

I když nebudete mít chuť nechat si od kohokoliv radit, na Beauty & Health days se zabaví každý. Celé tři dny proběhnou pod taktovkou moderátora a herce Michala Slaného, ve vybraných obchodech budou po celou dobu probíhat speciální akce a navíc každý, kdo v Atrium Flora utratí dohromady alespoň 1000 Kč, dostane dárek. Takže si na první červnový víkend nic neplánujte a odjeďte relaxovat do obchodního centra.

 

Foto: Sephora