Už jste slyšely o kavitaci?

Kvě 30, 2012 | Krása, Zajímavosti

V kosmetickém průmyslu se v poslední době objevila spousta nových pojmů a jedním z nich je kavitace. Na první poslech by se mohlo zdát, že se jedná o nějakou šarlatánskou meditaci, ale význam je praktičtější. Kavitace je moderní metoda bezbolestné liposukce. A funguje!

No řekněte samy, která z vás je spokojená se svým tělem. Neexistuje snad jediná žena na světě, s výjimkou top modelek, která by bez mrknutí oka řekla, že na jejím těle není nic, co by chtěla změnit. Většinou už od puberty držíme nejrůznější diety, snažíme se sportovat a později nás nadchne každá nová klinika plastické chirurgie.

 

Plastika neřeší nadváhu

Pokud už se rozhodnete se svým tělem něco udělat a vyhledat k tomu pomoc odborníka – chirurga, měly byste mít na paměti, že plastická chirurgie si poradí s jednotlivými nedostatky, ale neodstraní třeba celkovou nadváhu. Pro tu je potřeba se nejprve zbavit nadbytečných kil a po chirurgickém zákroku dodržovat zdravý životní styl.

 

Ideální na celulitidu i špíčky

Kavitace pomůže při lokálních potížích s celulitidou nebo drobnějšími špíčky. Provádí se speciálním přístrojem, který působí na bázi nízkofrekvenčního ultrazvuku a vakua. Díky vakuu se kůže pevně zafixuje na jednom místě, takže přístroj působí jen tam, kde je to opravdu potřeba. Ultrazvuk potom doslova rozbije tukové buňky, a ty se přirozeně odplaví lymfatickým systémem ven z těla. Bezbolestná liposukce je ideální k rychlému odbourávání tuku na dámských problematických partiích, tedy zadečku, bříšku, bocích, nohách a pažích. Její výhodou jsou viditelné výsledky už po první proceduře, čekat můžete úbytek dvou až šesti centimetrů v dané partii.

 

Nebolí a pomůže do budoucna

Právě součinnost lymfatického systému hraje při bezbolestné liposukci naprosto zásadní roli. Kavitací totiž lymfu celkově rozproudíte, tělo se tak bude do budoucna mnohem lépe zbavovat škodlivin, a pokud budete jíst alespoň trochu zdravě, je velká pravděpodobnost, že se vám tuk na inkriminovaná místa nevrátí.

 

Foto: Pixmac.cz