O čem v posteli raději nemluvit

Čvn 7, 2012 | Rodina, Životní styl

Prožíváte romantickou chvíli, kdy vše směřuje k tomu, že byste se mohli milovat, muž se snaží, když vám najednou na mysl vytane nějaký důležitý problém, na který byste neměli zapomenout… Pokud se neovládnete a vytasíte s ním, koledujete si o pěkný malér. Muž vás buď začne poslouchat a tím pádem je po romantické chvilce anebo vás nebude vnímat, čímž si zadělá na další problém, který může skončit i hádkou.

 

 

  1. Mluvení o problémech v posteli je všeobecný ženský nešvar. Ženy by si konečně měly zapamatovat, že muži nedokáží dělat více věcí najednou. Vhodný čas na vážnou debatu není ani po milování. Muži jsou totiž schopni po dobrém sexu možná vše odkývat a vyzradit i to, co by neměli, rozhodně však po nich řešení komplikovaných situací nečekejte. Na to již nemají dostatek sil.
  2. Co byste ještě nikdy neměly mužovi říkat v posteli? – „Jsi unavený?“ Pokud tuto větu pronesete po nějakém vyvinutém snažení z jeho strany, svého muže dokonale uzemníte.
  3. „Au! Zbláznil ses?“ I když je poloha nepříjemná anebo vás při ní něco bolí, dá se to dát najevo i s citem. Bolest můžete naznačit dotekem, smluveným signálem, či prostou změnou polohy. Při milování byste měli zapomenout také upozorňovat na vaše zdravotní problémy. Muži obvykle ženskou bolest špatně snášejí a rozhodně ženě nechtějí nikterak ublížit.
  4. Do postele nepatří také debata o obřízce, a to i kdyby ji skutečně muž potřeboval.
  5. „Zhasni!“ Stejně jako se ženy stydí za své tělo, a proto se nechtějí milovat při světle, muži světlo k milování naopak potřebují. Jejich fantazie je totiž podporována vizuálními vjemy. Muž, který vás miluje, vás má rád takovou, jaká jste.
  6. V posteli se rozhodně nebavte o kilech navíc a o tom, co se vám na vás nelíbí. Ostatně tyto řeči byste si měly odpustit v každém případě. Při častém opakování se vám totiž může stát, že jim muž uvěří a nakonec si najde takovou partnerku, která je se sebou více spokojená.

Měly byste si zapamatovat, že postel nebyla vymyšlena k debatám, ale ke spánku, odpočinku a k prožití příjemných okamžiků. Postel není místem k probírání toho, k čemu v průběhu dne nebyl čas, chuť, či příležitost.

 

Foto: Freerangestock.com