Už víte, co budete v létě nosit?

Čvn 21, 2012 | Krása, Životní styl

I když nás letní horka trápí už pár dní, astronomické léto začalo až 21. června. Podle kalendáře je tedy právě teď ta správná chvíle vyměnit kalhoty za krátké sukně a šaty, připravit si do tašky žabky a plavky a věnovat se letním radovánkám. Plavky už asi máte, případně si je koupíte během chvilky v nejbližším obchodě. Jenže co na sebe na zahradní párty a romantické večery?

Letošní móda je stejně uvolněná, jako v minulých letech. Nemusíte se tedy nijak omezovat, sáhnout můžete do pestrobarevných vzorů i ke strohé černé. Na jednu věc byste ale neměla zapomenout – šaty by měly korespondovat s vaší postavou.

 

Rozevláté letní šaty

Jestli si chcete léto opravdu užít a vaše nohy by si zasloužily trochu soukromí v dlouhé sukni, rozhodněte se pro rozevláté pestrobarevné letní šaty až po kotníky nebo ještě níž se zajímavě řešenými ramínky nebo živůtkem. Zamaskujete tak problematické ženské partie a naopak upozorníte na to, co je na vás krásné. K dlouhým šatům jsou vhodné nenápadné doplňky, jednobarevný tenký pásek a jednoduchá kabela.

 

Dejte vyniknout štíhlé postavě

Majitelky štíhlých postav si mohou dovolit obléknout téměř vše. Ať už máte chlapeckou postavu nebo ženské křivky, budou vám slušet nesmrtelné koktejlové šaty. Nosily je už naše maminky v šedesátých letech a koktejlky hrají prim dodneška. Elegantně vytvarují postavu, vzít si je můžete jak do práce, tak i na plážovou party a při večerní procházce městem v nich budete neodolatelná.

 

Co už se nenosí

Už dávno za zenitem jsou upnuté minisukně. I když vlastníte nekonečně dlouhé nádherné nohy, na tenhle módní úlet rychle zapomeňte. Dámská móda je rafinovaná, záhadná a hravá. Prvoplánovost se už dneska nenosí.

 

 

Foto: Pixmac.cz