Pijte ekologicky

Čvc 3, 2012 | Jídlo, Zajímavosti, Životní styl

Už vás nebaví pít balenou vodu z PET lahví, ale ještě jste nenarazily na trendy lahvičku za rozumné peníze, do které byste si s chutí natočily kohoutkovou vodu? Pak zbystřete. Před několika týdny k nám vtrhly ekologické lahve EQUA. Trendy doplněk, který už nebudete chtít pustit z ruky, vám vydrží až deset let a navíc je šetrný k přírodě.

Ekologie se v poslední době skloňuje ve všech pádech. Za svůj život totiž vyprodukujeme doslova tisíce tun odpadků, se kterými si pak příroda musí poradit. Stále větším problémem se stávají PET lahve a dětské plínky…

 

Čerstvý nápoj vždy po ruce

Půllitrová PET lahev je málo, litr a půl zase moc… Do lahve EQUA se vejde 600 ml tekutiny, která může být studená nebo teplá do 100 °C. Po dobu životnosti lahve, která je 10 let, tak budete mít vždy po ruce čerstvý nápoj připravený přesně podle své chuti. Lahvičku navíc snadno umyjete pod kohoutkem nebo v myčce.

 

Ekologie vhodná i pro děti

Děti milují napodobování dospělých. Proto kupujeme hrnečky s oušky, lahvičky s velkou savičkou a další různé vymoženosti. Z láhve EQUA se dokáže napít i rok a půl staré dítě a bude ho to ohromě bavit. Vy tak ušetříte za dětské nádobí a v dítěti budete už odmalička pěstovat dostatečný pitný režim. Nechte ho vybrat si jeden z 18 designů lahviček vyrobených z nárazuvzdorného materiálu bez obsahu BPA.

Žít v souladu s přírodou je trendy. Jestli přemýšlíte, jak začít žít ekologicky, začněte rozhodně u sebe. Třídit odpad je fajn, ale zajít ještě o kousek dál je skvělé. Používáním lahví EQUA ušetříte 168 PET lahví, které průměrně spotřebuje jeden člověk na Zemi. Navíc vás může hřát pocit, že 10 % z ceny každé prodané lahve EQUA putuje na ekologické účely.

 

Foto: Labeloo.cz