Už jste se projeli po bobové dráze ve Špindlu?

Čvc 10, 2012 | Rodina, Zajímavosti

Nejnavštěvovanější letní atrakcí Špindlerova Mlýna je 1,4 km dlouhá bobová dráha. Pokud jste tam ještě s rodinou nebyli, může pro vás být tohle místo zajímavým prázdninovým tipem. Jedná se totiž o unikátní projekt tohoto druhu nejenom v ČR, ale i v prostoru střední Evropy. Nabízí 22 zatáček, 3 tunely a 5 jumpů (terénní zlomy) a vhodná je s doprovodem pro děti od 2 let.

Bobová dráha Špindlerův Mlýn letos oslaví již patnácté výročí slavnostního otevření a provozovatelé připravili při této příležitosti pro návštěvníky milé překvapení. V době od 24. 7. do 7. 8. 2012 bude každý den vylosován jeden návštěvník, který si na bobové dráze nejenom zajezdí, ale ještě si odnese prémii ve výši 1000 Kč a 5 VIP jízd v hodnotě dalších 450 Kč. Rodinný výlet si tak můžete lehce zpestřit soutěžením korunovaným příjemnou výhrou.

Poblíž bobové dráhy lze zaparkovat nebo přijít pohodlnou procházkou z centra horského střediska. Návštěvníkům bude k dispozici i nejdelší lanové centrum v Krkonoších, MonkeyPark s 32 překážkami a bufet s velkou přírodní terasou.

 

Foto: Bobovka.cz