Což takhle Havanu?

Srp 24, 2012 | Životní styl

Milujete atmosféru letních dnů, zábavu a společnost? Pak určitě patříte mezi pravidelné návštěvníky hudebních i jiných festivalů. A protože k zábavě patří i alkohol, asi jste už zjistili, že neodmyslitelným doplňkem letošního léta je Mojito od Havany.

Havana Club je kubánský rum vyráběný už od roku 1878. Letos se tahle značka rozhodla, že se přesune z restaurací a barů blíž svým zákazníkům a dala dohromady červený promo tým, který můžete potkávat celé léto na festivalech. Nabídne nejenom Mojito namixované přesně podle správné receptury, ale taky spoustu soutěží a dárků. Tak kde na něj můžete narazit?

Honem na Mácháč

Už za pár hodin odstartuje jedna z největších plážových party v Čechách, festival Mácháč. Letošní dvanáctý ročník proběhne už o víkendu 24. – 25. srpna v Doksech na pláži Klůček a vy si přímo u vody můžete pochutnat na kombinaci limetek, máty, sody a rumu v Havana Mojitu. K tomu vám zahrají třeba Dada Life nebo Felix Da Housecat, aby navodili tu správnou atmosféru.

Trancefusion

První velká halovka letošního roku odstartuje 29. září v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti. Milovníci trance už ji určitě mají dávno zapsanou v diáři, vy ostatní se přijďte podívat třeba jen ze zvědavosti. Na již kultovní akci zahraje třeba britský DJ Lange nebo Cosmic Gate z Německa. Ani tahle velká party se neobejde bez rumu. Kromě letního Mojita vám členové Havana týmu budou podávat i Cuba Libre, jednoduchou, ale funkční kombinaci koly a rumu.

Festivalová atmosféra je nepřekonatelná, přesto se Havana Club snaží zprostředkovat skvělé festivalové zážitky prostřednictvím blogu. I vy, kteří vybrané festivaly nebudete moci navštívit, se tak dozvíte každičký detail.