Kabelka – neodmyslitelný doplněk

Zář 25, 2012 | Krása

Muži se ženám smějí, že jejich kabelka obsáhne vše od nezbytností jako je peněženka, doklady a mobil až po naprosté zbytečnosti, mezi které řadí kosmetiku, kapesníčky, bonbóny a spoustu dalších nepostradatelných drobností. Taky si nedokážete představit, že byste z bytu vyrazila bez svého příručního zavazadla?

I když by se na první pohled mohlo zdát, že vybrat správnou kabelku není žádná věda, skutečnost bývá jiná. Málokterá žena si dokáže koupit tuhle nezbytnost v prvním obchodě, do kterého zavítá. Pokud navíc chcete ušetřit, kupujte si dámské kabelky na internetu. Výběr je zde nepřeberný a ceny mnohem nižší než v kamenných obchodech. Dostupné se tak pro vás stanou i modely, na které byste jinak neměly a navíc s nimi hned tak někoho jiného nepotkáte.

 

Letošní kabelková móda je hravá

Chcete si koupit novou kabelku, ale nevíte, jakou vybrat, aby ladila s trendy? Paní móda je tento rok velkorysá a dovoluje v podstatě vše. Kromě usedlých barev a tvarů uděláte spoustu parády se zářivými motivy a mladistvým vzhledem. Už dávno neplatí, že ženy po třicítce by musely vypadat jako šedé myšky. Experimentujte a kupte si k jednobarevnému kabátu pestrou kabelku nebo ještě víc zdůrazněte svůj temperament zajímavou kombinací barev na svrchním oděvu s barevným doplňkem.

 

Pro cestovatelky

Ani móda cestovních kufrů už nemusí být nudná. Zkuste sladit nebo vhodně zkombinovat barevnou kabelku a barevné dámské kufry. I ty totiž mohou být kvalitní a svůj obsah bezpečně dovézt až na místo určení, díky zářivým barvám a vzorům navíc upoutají pozornost, takže si je jen tak někdo nedovolí ukrást.

Že nevíte, kde hledat inspiraci? Pro zajímavé kabelkové i kufrové tipy klikněte zde.