Vyberte tu nej bio prodejnu

Zář 12, 2012 | Jídlo, Životní styl

PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců vyhlásil další ročník soutěže o nejlepší bioprodejnu pod jeho křídly. Obrací se i na spotřebitele, kteří mohou nominovat své oblíbené obchodníky. Bioprodejen začleněných do PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců je více než šest desítek a nachází se ve všech regionech České republiky.

„PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců vyhlásil druhý ročník soutěže o nejoblíbenější bioprodejnu roku. Prodejnu může nominovat majitel, zaměstnanec, dodavatel, ale třeba i zákazník. Soutěž má poukázat na ty, kdo se ve svém oboru velmi snaží, poskytnout inspiraci dalším. Chceme dát možnost i veřejnosti, kterých se kultura prodeje, nabízený sortiment a přístup obchodníka nejvíce dotýkají, aby měli možnost ocenit někdy až příliš pokorné a skromné prodejce,“ uvedla Kateřina Nesrstová, manažerka PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců.

Prodejny ohodnotí odborná porota ve dvou kolech. V druhém kole soutěže (užší výběr tří prodejen) budou prodejny navštíveny, aby vše bylo zkontrolováno přímo na místě. Nominovat bioprodejny do soutěže lze až do 14. září zasláním vyplněného formuláře s nominací a minimálně tří fotografií prodejny – tj. jeden snímek exteriéru a dva z interiéru, a to elektronicky (pro-bio@pro-bio.cz) nebo poštou. Pokud prodejnu do soutěže přihlásí např. zákazník bez fotografií, bude prodejna informována, že byla nominována a vyzvána o doplnění snímků.

Vybraná prodejna bude vyhlášena na slavnostním večeru v rámci Bioakademie v Lednici na jižní Moravě dne 21. září 2012. Spolu s nejoblíbenější bioprodejnou bude známo jméno i nejlepšího sedláka PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců za rok 2012. Ve stejný den budou také vyhlášeny výsledky soutěže Česká biopotravina roku 2012.

Trend BIO je v poslední době velmi silný, určitě máte i vy svou nejoblíbenější prodejnu v okolí. Podělte se o ni.

 

Foto: Pixmac.cz