Blyštivý podzim

Říj 31, 2012 | Krása

Patříte i vy mezi ty, kdo z duše nenávidí podzim, jeho šeď a sychravost? Vstupte do něj veseleji. Někdy k tomu pomůže drobnost, odborníci říkají, že na naši náladu mají významný vliv barvy, jimiž se obklopujeme. Není tedy nic jednoduššího, než se v pošmourném počasí zahalit do veselých barev. Uvidíte, že se hned budete cítit líp.

Letošní podzimní móda nabízí vyžití snad pro všechny nálady, postavy a materiály. Návrháři přesunuli zodpovědnost za barvy na oblečení na nás ženy, takže je dovoleno v podstatě vše. Jestli máte špatnou náladu, zkombinujte tmavé kalhoty nebo džíny s veselým vrškem a hned uvidíte, že se vám nálada zvedne o sto procent. Rozzářit se ale můžete i levněji než koupí nového kousku oděvu, nějakou drobnou ozdůbkou.

Šperky totiž mají kouzelnou moc a na svou nositelku nemalý vliv. Sáhnout můžete po originálních kouscích z ryzích materiálů, jako jsou zlato, perly a stříbro doplněné o pravé kameny. Nemusíte se bát ani bižuterie, která je levnější, a tak si jí můžete nakoupit dostatečnou zásobu na celý podzim a zimu. Nebojte se kombinovat. Ke zlatému prstenu navlékněte klidně pestrý bižuterní prstýnek a na krk si navěste barevné korálky. Zajímavě působí na psychiku náušnice. Pokud na lalůčky zavěsíte větší náušnice, ideálně nějaké cinkající, uvidíte, jak se najednou budete cítit žensky. Pocit lehkosti vás vrátí zpátky do uvolněného léta a vy budete rozdávat úsměvy na všechny strany, aniž byste věděly proč.

Šperky ani ozdůbky nemusíte nijak schovávat. Klidně se s nimi navenek pochlubte a rozsviťte jejich pomocí klopu kabátu, jeho kapsy nebo pásek. K tomu jsou ideální nejrůznější barevné brože, které byly in za našich babiček a teď se s velkou pompou vrací. Použít je můžete i na textilní kabelky nebo šátky, fantazii se prostě meze nekladou. Více informací o tom, jaké šperky teď letí, najdete zde.

Krásný podzim!