Horoskop 2013

Pro 28, 2012 | Životní styl

Rok 2012 nebyl vůbec snadný, stál nás mnoho sil a velké většině se celkem radikálně změnil život. Celým světem vládla nespokojenost a nepokoje. S jistou obavou se koukáme k datu s číslem 21 a uvažujeme, zda po tomhle datu už bude konečně líp. Kéž by. Jenže ono to nebude jen tak jednoduché…

Rok 2013 je rokem plným změn, pohybu a toku energie. Celý rok se budou ponejvíce řešit vztahy, majetek a duševní hodnoty. Celým rokem se potáhne ohromná touha po svobodě a chutí po zboření všech starých zásad a principů. K tomu všemu budeme ještě dokončovat to, co jsme v roce 2012 započali. Mnoho klidu od roku 2013 tedy rozhodně nečekejte. Bude to totiž samý šok, nečekaný zvrat a hotové blesky z čistého nebe.

 

Práce

Celý rok se ponese ve jménu tvrdé práce. Poskytne nové pracovní možnosti a podpoří vás, abyste ten pracovní nápor vydrželi. Ti, kteří již něco započali v roce 2012, mají možnost vše úspěšně dokončit. Protože je to však také rok změn, budete muset mnoho z vás změnit svou práci anebo alespoň radikálně změnit svůj způsob jakým jste ji doposud vykonávali. Jestli byste tak neučinili, přineslo by vám to smůlu a trápení. Při práci buďte opatrní, protože o ni obzvlášť na podzim můžete velmi snadno přijít. Pozor si také dávejte při podepisování smluv.

Všeobecně je rok 2013 také o vlastním rozvoji, rozvinutí intuice a učení (nejen v práci). Pomoci vám v tom má větší sebevědomí, které budete od počátku roku cítit. Nejvíce se tento rok bude dařit všem kreativním lidem. Úspěchy proto budou slavit spisovatelé, výtvarníci, hudebníci, vědci, básníci, umělci atd. Nejvíc ohroženi jsou v práci manažeři a kupodivu i politici, tam v průběhu roku hrozí celá řada výměn.

 

Peníze

Pokud jste čekali, že finančním potížím konečně odzvonilo, není tomu tak. Hvězdy napovídají, že finanční krize se potáhne až do jara roku 2014. Celý rok bude protkán různými reformami a zdražováním, takže příliš do zpěvu nebude. K dočasnému zlepšení dojde v půli roku, což vám umožní alespoň na chvilku vydechnout a nabrat sil. Nemyslete si však, že s penězi bude mít problém pouze Česká republika, ještě hůře na tom bude Německo, které dolů potáhne Řecko, a také Anglie. Dobrou zprávou je, že Amerika by měla nabrat druhý dech a její ekonomické problémy se stabilizují, což se později pozitivně odrazí na ekonomice a hospodářství celého světa.

 

Politika

Celým rokem se potáhne ohromná touha lidí po svobodě. Tato touha se nebude týkat pouze politiky, avšak právě díky této touze, se budou po celém světě odehrávat různé nepokoje, revolty a revoluce. Zároveň s touto touhou poroste i chuť po moci a manipulace, takže se tu objeví různé taktiky, zákony, legální i nelegální „páky“, jak lidi ovládnout. Obzvlášť v Česku se dá očekávat spousta změn, ale k lepšímu to nebude. Stále se bude lhát, krást, podvádět a manipulovat. Politici se budou snažit zalíbit klamavými sliby, s nimiž se budou lidem snažit vemluvit, že bohatým budou brát a chudým dávat. V celém světě se budou řešit různé vnitřní politické konflikty, které by však neměly přerůst v nějaký vážný mezinárodní charakter. Jen na Česko čeká nějaká mezinárodní ostuda.

 

Zdraví

Rok 2013 je plný vitality, energie a pohybu. Dařit by se mělo všem, kteří se o sebe starají, relaxují a dopřejí si detoxikaci. Zdravotní problémy mohou nastat tam, kde došlo k zanedbání. Nepodceňujte proto své problémy a neopomínejte své preventivní prohlídky. Rok 2013 je však i rokem zázraků, tedy zázračných uzdravení a také úspěšné diagnostiky tam, kde si doposud medicína nevěděla rady. Po zdravotní stránce budou na tom nejhůře v roce 2013 lidé narození ve znamení ryb.

 

Vztahy

Celý rok 2012 byl o vztazích, pokud jste si mysleli, že rok 2013 se zklidní alespoň zde, tak ne. Díky veškeré své touze po svobodě, bourání starých zásad a náhlým radikálním změnám shůry (nejen ve vztazích), se budou dít věci šokující, převratné a nečekané. Nečekaným rozchodům tedy nebude konec. Za rozchody však nebude pouze touha po svobodě, ale také hluboká citová krize, která bude probíhat po celý rok a zapříčiní, že napovrch vypluje mnoho doposud skrytých tajemství. Konečně se také na povrch dostane i to, co bylo tolik zatlačováno do povědomí a donutí vás to k jejímu řešení.  Pouze tak se dostanete o krok vpřed. Vedle nečekaných rozchodů se však objeví i zcela nové překvapivé vztahy. U těchto nových lásek je dokonce i vysoký předpoklad, že vydrží na celý život. Ti, jež nevěřili na lásku na první pohled, se o ní v tomto roku přesvědčí. Mladé rodiny budou usilovně pracovat na vybudování svého zázemí. Více času bude také věnováno výchově dětí. Pozor však na konflikty s blízkými a příbuznými.

Ať už bude rok 2013 jakýkoliv, přeji vám, abyste byli co nejvíce spokojeni.

 

Foto: Pixmac.cz