Jaké věci nás dokážou na mužích nejvíce vytočit

Bře 7, 2013 | Zajímavosti, Životní styl

Každý jsme nějaký a po čase, ať chceme, či nechceme, zjistíme, že nám jisté věci na naší drahé polovičce lezou na nervy. Je pak jen otázkou lásky a respektu, co jsme schopni odpustit, vydržet, snést anebo překousnout. Nepříjemné zlozvyky se však kolikrát mohou stát nesnesitelnými a vážným důvodem k rozchodu.

Je zajímavé, že kdyby se sešla skupina žen z celého světa, tak by se nakonec na TOP 5 nešvarů, které je dokáží vytočit do vývrtky shodnou. Že by za to ti muži přeci jen nemohli, když to dělají tak celoplanetárně? Co myslíte? A čím muži nejvíce vytáčí vás?

 

Nejvíce ženy štve, když:

Muž nevnímá to, co říkáte

Tímto nešvarem trpí velká většina mužů, přitom základ dobrého vztahu je právě naslouchání. Je zajímavé, že celá řada studií a výzkumů však prokázali, že muži skutečně neposlouchají (a to nejen u nás, ale po celém světě). Jejich myšlenky se honí často okolo sexu anebo někde úplně jinde, ve výsledné touze nechat vás vykecat a dosáhnout toho, co chtějí oni. Proč? Muže totiž absolutně nezajímá, co povídáte (pozor, to však neznamená, že nemá zájem o vás)! No jo, jenže pak často narazí, když se seběhne sled událostí a on náhle dotčeně, ne-li naštvaně prohlásí: „ Ale ty jsi mi nic neříkala, to bych o tom musel něco vědět!“ Je schopný se s vámi o tom dokonce i pohádat, přitom on vás ve skutečnosti „vypnul“ jako televizi.

Svršky, kam se podíváš

Proč to ti muži mají? Už od útlého mládí jsou chlapci cepováni a navigováni, že si každý den mají měnit spodky a ponožky. Kromě toho jsou každodenně poučováni, že při výměně prádla by měli se starými kousky zamířit k prádelnímu koši, i přesto se v dospělosti muži chovají, jako by prádelní koš viděli poprvé.  Na hledání jejich spodků, abyste si vzaly buzolu.

Správný chlap má smrdět tabákem, potem a koněm

Tuto hlášku z dob westernu si neznámo proč vzali k srdci hlavně čeští muži, a i když jsme v jednadvacátém století (a na ženy jsou kladeny výrazné nároky), u mužů to stále někde vázne. Jisté změny přeci jen nastaly, avšak stále mnoho mužů deodorantům a sprše nedají. Do této kategorie patří např. neustále zvednuté prkénko na záchodě, neumyté ruce, rýpání v nose, popotahování, chrchlání, hlasité říhání, plivání a třeba také technika smrkání. Všeobecně hygienické návyky jsou věcí, s nimiž si muži příliš hlavu nelámou a vesměs nechápou, proč my ženské s tou hygienou tolik naděláme.

Hraje si na počítači

Vášní moderních mužů již dávno nejsou plechoví mazlíčci, ale počítače. Muži dokáží u těchto mašinek prosedět i celé noci. Skutečnost, že místo společně stráveného času raději tráví svůj volný čas hraním her, vytáčí ženy nejen u nás, ale po celém světě.

Upřednostňuje své kamarády před vámi

Když si muž najde čas na kamarády, ale na vás ne, není to pouze k zlosti, ale také celkem pádným důvodem k rozchodu. Vztah s mužem, který upřednostňuje kamarády před vámi a rodinou, prostě nemá dlouhodobou perspektivu. Přes veškerou vaši snahu a opětovné dávání šancí vám nakonec dojde trpělivost.

Nicméně ačkoliv nám muži pijí krev sebevíc, bez nich by byl život nudný, smutný a nějakým způsobem ochuzený. Také je pravdou, že ani ženy nejsou dokonalé a dozajista by nebyl problém vytvořit seznam s názvem „Čím ženy nejvíce vytáčí muže“.

 

Foto: Pixmac.cz