Napravte škody, které zima na vašem těle napáchala

Kvě 5, 2013 | Životní styl

Hrozíte se pohledu do zrcadla? Kila maskujete, seč to jen jde? Obáváte se každého prosluněného dne, který vás donutí odhodit dlouhý svetr a volné kalhoty? Hoďte obavy a předsudky za hlavu. Zbavte se přebytečných kil jednou pro vždy. Jak na to? Odpověď hledejte v Kentoya fitness Praha.

 

 

Jste u nás poprvé?

Pokud jste se posilovně doposud vyhýbali doslova jako „čert kříži“, je na čase tuto skutečnost změnit. Obavy nechte doma a vybavte se pouze dobrou náladou a chutí změnit svůj dosavadní náhled na život. Prostředí fitness Praha je vskutku velmi příjemné a přátelská atmosféra na vás dýchá doslova na každém kroku. Pokud jste ve fitness Praha poprvé, nebojte se nás oslovit. Rádi vás celým areálem provedeme, ukážeme jednotlivé stroje i cviky, díky kterým se zbavíte přebytečných kil i malého sebevědomí. Posilovna Praha 10 se může pochlubit svou prostorností i profesionálními posilovacími stroji značky Grün Sport, na kterých se „vyřádí“ jak začátečníci, tak zkušení sportovci.

 

Řada doplňkových služeb pro váš maximální komfort

Po čase stráveném v posilovně si vaše tělo i psychika zaslouží odpočinek a klidový režim. Posilovna Praha 10 nabízí od každého trochu. Kromě moderně vybaveného fitness centra zde naleznete také solárium Praha, masážní salon, kosmetiku, modeláž gelových nehtů, prodlužování řas a řadu dalších specifických služeb. Buďte dokonale opálená v kterémkoli ročním období a dopřejte si relaxační masáž, která navodí odlehčenou atmosféru a posílí nejen vaše tělo, ale zejména psychiku.

 

Získejte dokonalou postavu snů

Od vaší vysněné figury vás dělí pouhých několik návštěv fitness Praha, které naleznete na adrese Topolová 2196/14. Navštivte nás třeba ještě dnes. Rádi pro vás připravíme specifický tréninkový plán nebo poradíme v oblasti výživy. Tým profíků a známých sportovců se těší na vaši návštěvu. Získejte vysněnou postavu i obdiv širokého okolí!