Naše hostesky budou ozdobou i vaší akce!

Kvě 4, 2013 | Zajímavosti

Milujete společenské akce? Plesy, vesnické bály, karnevaly, firemní události, rauty a další události podobného ražení? Pokud jste již někdy zkoušeli organizovat nějakou tu povedenou akcičku, jistě nám dáte za pravdu, že se nejedná o nic jednoduchého. Sehnat vhodné prostory, zajistit bezchybný servis, domluvit zábavný program a získat sponzory, kteří přispějí svou „troškou do mlýna“ třeba do půlnoční tomboly.

Co by to bylo ale za akci bez nějaké té třešničky na dortu?

 

Profesionální hostesky a promotéři jako zpestření vaší akce

Touto pomyslnou třešinkou mohou být profesionální hostesky a promotéři, kteří se postarají o tu správnou atmosféru. Půvabné dívky a mladí muži zaštítí jakoukoli akci – od plesu, přes charitativní utkání okresního přeboru, až po firemní večírky, road show nebo mezinárodní konference. Pozor, nepleťte si hostesky s placenými společnicemi. To jsme úplně někde jinde! Profesionální agentura Freshproduction zaměstnává pouze hostesky a promotéry, kteří splňují nejen určité vizuální požadavky, ale také řadu dalších nezbytných znalostí a dovedností, díky kterým se stanou ozdobou každé akce.

 

Dlouhé vlasy = krátký rozum? To u nás rozhodně neplatí!

Ve svém týmu zaměstnává agentura hostesky usměvavé, plné elánu a dobré nálady. Každý člen pracující pro agenturu Freshproduction se může pochlubit nemalými znalostmi několika cizích jazyků, ve kterých může vést nenucenou konverzaci s obchodním klientem nebo návštěvníkem novoročního plesu. Ptáte se, jak naše promotéry a hostesky Praha objednat? Je to úplně jednoduché – stačí nám sdělit, v jakém duchu se bude společenská akce nést, a my zařídíme vše ostatní za vás. Vybereme vhodné tváře, oblečení i stylové doplňky. Reference spokojených klientů mluví za vše. Vaše akce bude stylová a FRESH jedině s agenturou FRESHPRODUCTION!