Splňte si svůj dávný sen

Kvě 6, 2013 | Životní styl

Snili jste o vlastní motorce? Časem jste však ztratili potřebou kuráž a odvahu, která je pro koupi tohoto stroje nezbytná? Proč se svého dávného a tak trošku bláznivého snu vzdávat úplně, když existuje moderní a mnohonásobně bezpečnější řešení? To představují kvalitní skútry značky Kentoya, které můžete vybírat a zároveň nakupovat pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetového e-shopu.

 

Skútry pro pány i dámy

Že jsou motorky pro ženy příliš silné? Dámy, nezoufejte, máme pro vás efektivnější řešení, které vaše drahá polovička určitě neodsoudí. Ano, řeč je o již výše zmíněných skútrech. Ty naleznete na našich stránkách hned v několika vysoce atraktivních kategoriích. Nový skútr si můžete vybírat dle objemu motoru nebo z čistě estetického hlediska. Dámy jistě zaujmou elegantnější modely, u kterých byl kladen maximální důraz na detaily, pánové naopak ocení sportovní stroje, díky kterým se stanou na silnicích nepřehlédnutelnými.

 

Atraktivní modely pro rok 2013

V současné době se v nabídce eshopu Kentoya nachází aktuální modely skútrů, které budou frčet právě v roce 2013. Nabídka je plná sportovních strojů, ale i nostalgických elegánů. Zkrátka a dobře, na své si zde prostě přijdou všichni bez rozdílu. Pokud vás trápí nedostatek financí, ale nový skútr si nechcete odpustit, využijte možnosti nákupu na splátky nebo si prohlédněte náš „skútr bazar“, ve kterém na vás čeká velká spousta skútrů, takzvaně „z první ruky“.

 

Něco méně akčního?

Pokud motorovým strojům na dvou kolech příliš nevěříte, můžeme vám doporučit elektrická kola, která vhodně doplnila naši – již tak dosti obsáhlou nabídku. Elektrokolo může řídit téměř každý bez rozdílu. Nepotřebujete řidičák ani jakékoli dovednosti. S novým elektro kolem pro vás nebude již žádný kopec nepřekonatelným soupeřem. Nevěříte? Přesvědčte se na vlastní kolena!