I těhotné se mohou oblékat vkusně

Zář 5, 2013 | Krása, Rodina, Životní styl

Pokud patříte mezi starší sourozence, možná si ještě vybavíte, jak se oblékala vaše maminka, když byla těhotná. Vytahaná trička, neforemné šaty, které přidávaly kila a svetry, jimiž se snažily zakrýt rostoucí bříško. Není to tak dávno, co výrobci na ženy v očekávání tak trochu zapomínali a ženy byly nucené nosit klasickou konfekci, jen o pár čísel větší. Tomu ale odzvonilo.

Dnes ženy dávají svůj požehnaný stav naopak najevo a výrobci zjistili, že tahle skupina se nebojí za oblečení utratit i něco navíc. Nezřídka se stává, že maminky jsou v období těhotenství citlivější nebo se jim projeví alergie na nějaký materiál. Z toho důvodu je extrémně důležité, aby oblečení pro těhotné bylo vyrobeno z příjemných a nealergizujících materiálů. Samozřejmostí by měla být i pohodlnost. Asi žádná těhotná netouží kupovat si nové a nové kusy oblečení jen proto, že jí ze starého vyrostlo bříško nebo ji škrtí lem kalhot.

Určitě je výhodnější nakupovat těhotenskou módu přes internet. Sice zaplatíte poštovné, ale i to vám prodejce často odpustí, pokud je objednávka nad nějaký cenový limit. Velkou výhodou jsou ceny, které bývají výrazně nižší než v kamenných obchodech a samozřejmě také výběr. Jak je známo, české obchody nabízejí často kolekce, které už by zahraniční dámy neoblékly, protože je out. Stejné je to i v těhotenském oblečení. Naopak e-shopy se snaží jít s dobou, v zahraničí si vybírají zboží z aktuálních kolekcí a nezřídka ho doplňují i vlastní kreativní tvorbou. Výsledkem pak bývají šaty, které na jiné těhulce nenajdete a pocit z vaší jedinečnosti tak ještě vzroste.