Světové trendy v nové kolekci Pietro Filipi

Říj 16, 2013 | Krása, Životní styl

Módní dům Pietro Filipi uvedl na trh novou designovou kolekci podzim/zima 2013 pro ženy i muže, která se nese na vlně trendů současné světové módy. Slunný podzim tak mohou zákazníci obdivovat oděni do zajímavých barev i střihů a přitom se cítit pohodlně a sexy.

 

Tak jako podzim přináší jedinečný koktejl barev, tak Pietro Filipi nabízí ve své nové kolekci nejen jejich zajímavou rozmanitost, ale i kombinaci trendů a dezénů jednotlivých modelů. Vysoká úroveň materiálů a propracovanost jednotlivých střihů je samozřejmostí.

Dámská kolekce se nechává inspirovat svobodomyslným, výrazným a originálním stylem 70. let  – Glam Rock. Objevuje se zlaté zdobení na kabátech i kožené detaily na sakách a šatech, to vše v převládající černé, hořčičné nebo military zelené barvě. Kontrastní je pak linie, která se nese v duchu Anny Kareniny – majestátní, luxusní, s kožešinovými límci, vestičkami, klobouky.

Pietro Filipi věnuje i důraz na pánskou módu a nezapomíná na potřeby současného muže, obléknout se trendy, ale přitom pohodlně. Pánská kolekce přiznává aktuálnost kombinace odstínů šedé – což je ve výsledku velmi mužné a velmi chic. Střihy jsou na první pohled jednoduché, v detailu ovšem rafinované. Vše je doplněno trendy proužky ve všech variantách.

 

Foto: Pietro Filipi