Vrásky dokáže odstranit i masáž

Říj 1, 2013 | Krása, Životní styl

Každá žena starší 25 let se denně hlídá před zrcadlem a s hrůzou počítá přibývající vrásky. Stejně jako projevů stáří přibývá i klientů plastických chirurgů. Jestli nechcete za pár let vypadat jak nehybná maska po botoxových injekcích nebo mít kůži na obličeji napnutou k prasknutí po několikátém liftingu, měly byste vědět, že vrásky v obličeji dokáže redukovat i obyčejná masáž.

Kůže na celém těle tvoří první bariéru před okolním světem. Obličej, který je neustále "venku" je pak okolními vlivy ohrožován nejvíc. Na něm jsou jako na první části těla viditelné příznaky stárnutí a samozřejmě se do něj promítá také náš životní styl. Kouření, špatná strava, starosti, to všechno se nám vepíše do tváře. Ještě před tím, než se objednáte na konzultaci k plastickému chirurgovi, vyzkoušejte mnohem méně invazivní "omlazující" metodu – masáž obličeje Youngface.

Tato speciální masáž zpomaluje proces přirozeného stárnutí kůže a v Rusku jí říkají "tonizační uvolnění". Masérka při jejím provádění aplikuje radikální techniku masáže obličeje spojenou s nárazovými pohyby. Tím spustí hloubkové procesy čištění kůže od vlivů vnějšího prostředí a kůže začne zase pracovat tak, jak to dělala v době mládí. Maséři, kteří se této ne úplně známé metodě věnují, tvrdí, že k tomu, aby byly vidět výsledky, stačí pouhé čtyři návštěvy v masážním salonu.

 

Co můžete od Youngface čekat?

Rozhodně nečekejte zázraky, zvlášť pokud víte, že se o své tělo nestaráte zrovna ukázkově. Už po čtyřech dnech od aplikace se ale můžete těšit na zvýšení činnosti lymfatického systému, takže se z kůže budou rychleji odplavovat zplodiny a nastřádané toxiny. Díky manuální práci maséra se zjemní povrch obličeje jako po peelingu, odstraní se odumřelé kožní buňky a díky dotekům trénované ruky se napnou všechny svaly obličeje. To má za důsledek vyhlazení hlubokých vrásek kolem úst, zpevnění kontur a zjemnění vrásek okolo očí.

Kromě toho, že si na zhruba hodinové masáži skvěle odpočinete, bude i váš obličej zářit, jako byste se vrátily z dovolené. Je to dané zrychlenou látkovou výměnou a lepším krevním zásobováním.