Originální dárky pro muže i ženy – Stylovky.cz

Lis 7, 2013 | Krása, Zajímavosti, Životní styl

Chcete letos své blízké obdarovat něčím skutečně originálním? Máte rádi vytříbený design a výrobky, které mají duši? Pak navštivte internetový obchod www.STYLOVKY.cz, kde naleznete sortiment rozmanitých produktů navržených s důrazem na kvalitu a design.

 

 

 

Vybíráme za vás: Stylové dárky k Vánocům pro ženy

Ve speciální kategorii webu s názvem dárky pro ženy naleznete výběr ze stálého e-shopu sortimentu. Najdete zde rozmanité zboží od bytového interiéru – oslní vás například set kamenné slánky a pepřenky či kamenný svícen. Ty patří mezi klasické doplňky s praktickým využitím – ať už se jedná o prosté dochucení jídla či navození romantické atmosféry.

Pro nadšené fotografky bude ideálním dárkem stylový hrnek ve tvaru objektivu. Ten patří k hitům letošního roku. Ranní káva bude chutnat ještě lépe!

Odvážné rebelky zaujme deštník „Fuck the rain“, prostřednictvím kterého můžete dešti říct, co si o něm myslíte. Můžete se spolehnout, že s tímhle deštníkem vás na ulici nikdo nepřehlédne. Milovnice tradičních materiálů – zejména dřeva – si přijdou v obchodě STYLOVKY.cz na své. Vybírat mohou z několika druhů hodinek, v záloze je pak úžasný polštář v designu dřevěného špalku.

 

Originální vánoční dárky pro muže

Pro muže jsou jednoznačnou volbou stylové dřevěné hodinky. Na rozdíl od dámských disponují větším ciferníkem, celkový design je však stejný. Hodinky jsou vyráběny z exotických dřevin. Protože se jedná o velmi výrazný doplněk, jedná se o skvělý způsob vyjádření osobního stylu.

Skvělou volbou originálního vánočního dárku pro muže bude i kožená peněženka, či obal na telefon. Zapomenout pak nesmíme ani na stylová sluchátka. Hudba patří mezi významné prvky vyjádření stylu a v kombinaci s výraznými sluchátky s unikátním designem to bude stát za to!

 

O obchodu www.STYLOVKY.CZ

Internetový obchod STYLOVKY.cz se zabývá prodejem zboží s exkluzivním designem a zpracováním. Nejedná se o obchod s tisíci položkami v nabídce, naleznete zde ale skutečné perly od nadšených designerů původem z ČR i dalších míst světa. Navštivte nás na www.stylovky.cz!