Horoskop 2014

Pro 31, 2013 | Zajímavosti, Životní styl

Rok 2013 se chýlí ke svému konci a mnoho lidí proto začíná bilancovat. Ten letošní rok byl velice rušný a v mnohém převratný. Lidská nespokojenost a rozzlobenost se táhla celým rokem a dá se říct, že v závěru roku vygradovala. I když si to mnozí nechtěli přiznat, prázdná konta a chudé Vánoce nikomu příliš velkou radost neudělají. S nadějí tak hledíme do roku následujícího. Jaký asi bude? Bude už konečně lépe?

Rok 2014 bude o komunikaci, vztazích, rodině a tvorbě různých svazků všeobecně. Do této kategorie spadají i svazky pracovní, dohody mezi zeměmi a úmluvy mezi lidmi. Počátek roku by neměl být tak převratný jako ten aktuální. Vstup do něj bude opatrný, ale velmi brzy se ukáže, že některé odhady, výpočty a předpoklady, které se měly týkat roku 2014, nebyly vytvořeny správně. Dlouho na sebe nenechá čekat ani nějaká zlodějská kauza. Ostatně krádeže, podvody a různé loupeže budou na pořadu dne po celý rok. Nespokojenost a nevraživost lidí bude vzrůstat, což může vyvolat různé demonstrace, rebelie a revolty. Mela bude okolo práv menšin a není vyloučeno, že budou vznikat i agresivní gangy.

Nejvíce krizovým obdobím bude únor, a pak 20. duben, a to nejen pro Česko, ale celý svět. Exekutoři a banky v roce 2014 budou mít žně, nové zákony je v tom ostatně podpořily, a tak si rozhodně nenechají ujít možnost schlamstnout rozličné nemovitosti. Nebude tedy nic zvláštního, že celkem náhle u nás ukončí svou činnost i několik továren. Pozor bychom si měli dávat na všechny nově uzavřené smlouvy, hlavně na to, co je tak nějak pod čarou. Počasí nás pozlobí řadou překvapení, v době tepla zasněží a naopak. Ani v roce 2014 se neobejdeme bez povodní a vichřic. Velkou paseku zanechají i nečekané výbuchy a požáry.

Nezapomeňte však na to, že rok 2014 je také i rokem zábavy, a tak nejspíše budeme hodně cestovat, dopřávat si dovolenou, navštěvovat divadla, sportovní podjetí (kde bychom měli sbírat úspěchy) a festivaly. 

 

Práce a finance

Rok 2014 přinese mnoho příležitostí a výzev. Je jen na nás, jak se rozhodneme, jestli se odvážíme i trochu zariskovat, výzvu přijmeme, nebo své šance promarníme. Pozor, to se netýká pouze práce! Vše, co příští rok uděláme, nás nějakým způsobem ovlivní ještě na několik dalších let. Práci bude mnoho lidí v roce 2014 měnit. Při podepisování smluv však dobře zvažte, zda vskutku jdete do lepšího, někdy slibované finanční benefity zastírají rozličné špatnosti. Ti, kteří v předešlém roce započali nějaký projekt, na kterém tvrdě pracovali, mají šanci k jeho úspěšnému dokončení. Finančně si rodiny příští rok polepší, ale nepočítejte s něčím převratný, půjde o menší finanční částky. Dařit se bude nejvíce umělcům, muzikantům, tvůrcům zábavy, novinářům, spisovatelům, dealerům, řečníkům, moderátorům, komentátorům, hercům a manažerům. Dařit se bude velkým podnikům, obchodům a firmám, jež mají něco společného s elektřinou (elektrárny, dodavatelé elektřiny, výrobci a obchodníci elektroniky apod.). Všem lidem, kteří se nebojí práce, jsou originální a kreativní, se bude tento rok dařit.

 

Vztahy

Rok 2014 je o rodině, lásce, vztazích a vymezování svého já. Příští rok je ideálním rokem pro svatby. Sňatek uzavřený v tomto roce by měl být pevný a trvalý. Stávající manželství se povětšinou upevní, prohloubí a osvěží. Pakliže se manželství v tomto roce přeci jen rozpadne, tak to jen proto, že vás čeká něco mnohem lepšího. Rok 2014 bude velmi plodný, doslova zažijeme těhotenský boom, a to nejen v řadách slavných osobností. Tento rok rovněž budou vznikat nová (důležitá) přátelství, jejichž významnost pochopíme později.

 

Zdraví

V roce 2014 nás mohou pozlobit nohy a ledviny. Tento rok bohužel celkem významně vzroste procento diabetiků. Dejte si pozor na rakovinová onemocnění gynekologických orgánů, prostaty a bradavek. Očekává se narození hodně dětí s nějakou vrozenou vadou a autistických dětí. V tento rok však může dojít i ke zcela nečekanému uzdravení. 

 

Svět

Svět významně ovlivní krach jedné velké banky, buď americké anebo EU. Ve své podstatě se tato banka potápí už teď. Tato banka stále přijímá peníze od lidí, kteří si je pracně vydělali a zároveň z ní tyto peníze neznámo kam tajně odtékají. Nepokoje a revoluce se nebudou týkat pouze nás, ale celého světa. Příští rok světu hrozí občanské války, odboje proti roztahujícím se menšinám, náboženské nepokoje. V roce 2014 se změní mapa. Za touto skutečností se bude ukrývat Egypt, Korea a Rusko. Ostatně Rusko bude v daném roce bodovat, nejenže i ono změní své hranice, ale zamezí i ohromnému teroristickému útoku, rozruch bude i ve vedení a v moci předčí nakonec USA a Čínu. Co se týče počasí, bude místy vzhůru nohama. Saudská Arábie pozná povodně, Egypt a Izrael sníh a jiné země potrápí sopky a tornáda. Rovněž povodně nepotrápí pouze nás, ale i svět. Nebudou chybět zemětřesení, jež budou doprovázet velké sesuvy půdy, spadlé domy (zasypaní lidé).

Rok 2014 nebude rozhodně rokem jednoduchým, pokud se však nezalekneme a přijmeme jeho výzvy, budeme se mít na konci roku mnohem lépe. Všichni lidi, kteří na sobě a svých životech budou pracovat, se v závěru roku budou moci ohlédnout a usmát se. Rok 2014 totiž i přes různé kotrmelce bude konečně veskrze dobrým rokem plné energie a pozitivních výsledků.

 

Foto: Freerangestock.com