Zpevněte své pánevní dno – zamilujete si to

Led 13, 2014 | Zajímavosti, Životní styl

Čím jsme starší, tím se mění naše priority. Zajíčci už nás tolik nezajímají a na řadu přijdou spíše zdravotní problémy, které nám mnohdy ztěžují erotické řádění. Pojďme se podívat na to, jak můžeme jednoduše snížit riziko budoucího vzniku inkontinence, neboli nechtěnému úniku moči.

 

Inkontinence je zčásti způsobena pánevním dnem, které během let stárnutí prostě a jednoduše ochabuje. Jenže jak se mají trénovat vnitřní svaly, které vlastně běžně nevyužíváme?

 

Kegelovy cviky a zdravotní ero-pomůcky

Řešením bývá pravidelné cvičení tzv. Kegelových cviků. Ty spočívají v tom, že budete každý den zatínat a povolovat podbřišek (a jeho svaly). Cviky je ale nutné procvičovat pravidelně, aby došlo ke znatelnému zesílení pánevních svalů.

Další možností je využít netradičnější metody – erotických hraček. Ne mnoho žen ví, že některé typy erotických pomůcek jsou vhodné jako zdravotní pomůcky. Mezi takové hračky například patří venušiny kuličky a ben wa kuličky.

Venušiny kuličky kromě potřebného účinku na pánevní svalstvo vytvářejí i příjemné vibrace, takže jejich používání je velmi příjemné. Ben wa balls jsou určené spíše k trénování než slastným prožitkům.

 

S výběrem vám pomohou odborníci

Jak si vybrat kvalitní venušiny či ben wa kuličky, když jich na trhu je široké množství? Zkuste si nechat poradit od redaktorek magazínu Lascivni.cz (http://www.lascivni.cz/), které se testování ero-pomůcek věnují už řádku let.

Mezi doporučované kousky patří Fun Factory s řadou venušiných kuliček Smartballs, nebo skleněných luxusních Ben Wa balls. Obě díky nealergickým materiálům (lékařský silikon a borosilikátové sklo) jsou vhodné i pro citlivější ženy.

Zavádění obou pomůcek je jednoduché a diskrétní. Pro jejich užívání nepotřebujete žádné baterie na nabíjení – venušiny kuličky obsahují v sobě drobné kuličky, které při pohybu pánve narážejí do vnějšího obalu a tím vytvářejí potřebné vibrace.

Po dnešku tedy víte, že pro pevné pánevní dno a pořádné řádění i ve vyšším věku (i v mládí však nezapomínejte na prevenci) můžete už dnes něco udělat –posilujte. Ať už stahy pánve, nebo zdravotními speciálními pomůckami.

 

Foto: Freerangestock.com