Soutěž o tři luxusní zlatá psaníčka ze ZOOT.cz

Bře 7, 2014 | Soutěže

Plesová sezona vrcholí, a proto vám přinášíme společně s e-shopem ZOOT.cz soutěž o tři zlatá psaníčka od značek Juno a Victoria Delef, každé v hodnotě 999 Kč. Hodí se na večírek, ples, ale pak i na nedělní odpolední procházku prosluněným jarem, které nás už brzy čeká. 

 

Psaníčko je ze své podstaty tak malé, aby se do něj vešlo jen to nejnutnější – pár bankovek, telefon a rtěnka. Proto je to oblíbený doplněk při slavnostních příležitostech, na které nic jiného nepotřebujeme.

ZOOT.cz je internetový obchod s módou a home designem. Nabízí více než 250 značek z celého světa a udává tak módní trendy v České republice. Zakládá si na férové a přátelské komunikaci se zákazníky. Veškeré zboží má ZOOT.cz skladem, takže dodání je zpravidla do druhého pracovního dne. Při nákupu nad 1000 Kč máte navíc dopravu po celé ČR zdarma.

E-shop ZOOT.cz staví po celé ČR výdejny radosti, do kterých si můžete objednat tolik kousků, kolik se vám jich na stránkách líbí. Na výdejním místě si ve zkušební kabince vše pohodlně vyzkoušíte, prohlédnete, a nakonec zaplatíte jen to, co doopravdy chcete. 

Chcete vyhrát 3 krásná zlatá psaníčka od ZOOT.cz? Napište nám do pátku 14. 3. 2014 na mail: info@magazinzena.cz o svém nejpovedenějším plese v životě. Nejzábavnější 3 příspěvky odměníme jedním z nádherných psaníček. Foto je ilustrační.

Foto: ZOOT.cz