Veselé jaro

Bře 13, 2014 | Krása, Životní styl

No dobře, jaro oficiálně přijde až příští týden, ale teploty a počasí venku se jaksi pravidly neřídí. Takže už teď odhazujeme šedé zimní kabáty a dáváme prostor vlastní kreativitě. Ještě pořád nosíte loňské modely triček? Tak to je nejvyšší čas na obměnu šatníku.

Letošní módní trendy jsou otevřené v podstatě všemu. Pokud nemusíte povinně nosit do práce kostýmek s košilí, určitě se tuto sezónu vyřádíte. In jsou světlé pastelové barvy, džínovina na milion způsobů, košile bez límců a trička s vtipnými nápisy a obrázky. Trička jsou totiž stejně jako džíny nesmrtelnou a nepostradatelnou součástí šatníku každého z nás, a tak návrháři neustále přemýšlejí, jak tento kousek oživit. Letos se na vtipná trička zaměřili především mladí návrháři a rozhodně je z čeho vybírat. Zaměřte svou pozornost ale spíš na internet, tedy pokud nechcete na prsou nosit stejný nápis nebo obrázek jako další stovky žen a dívek, které nakoupily ve stejném obchoďáku jako vy.

 

Trička s potiskem 

Obrázky na oblečení už tu byly loni, ale letos se očekává doslova jejich boom. Dovolit si je může každý, i když druh obrázku bychom měli přizpůsobit svému věku. Přeci jen není úplně žádoucí, aby se padesátiletá žena snažila stylizovat do pubertálního diblíka s obrázkem Hello Kitty na prsou. Nicméně decentní obrázek vyjadřující vaši osobnost, momentální rozpoložení nebo aktuální zážitek, můžete obléknout opravdu kdykoliv, aniž byste někoho pohoršily. Při výběru nejvhodnějšího potisku na tričko můžete vycházet z nabídky internetových obchodů, případně si nechat vyrobit tričko na míru dle vlastní fantazie. Je ovšem třeba počítat s tím, že za takovou exkluzivitu si připlatíte.

 

Trička s nápisem

Nápisy na tričkách jsou samostatnou kategorií. Je totiž potřeba si uvědomit, že oblečením trička s natištěným textem dáváte svému okolí často jasný vzkaz. Pokud se jedná o pozitivní zprávu, je to jen dobře, ale pozor na to, aby si váš vzkaz nevzal někdo osobně. Pokud si po hádce s přítelem obléknete tričko s nějakou peprnou nadávkou, asi můžete na žehlení sporu zapomenout, pokud není jedním z výrazných povahových rysů vašeho protějšku velkorysost a nadhled.