Móda pod povrchem

Dub 28, 2014 | Krása, Životní styl

I když o spodním prádle málokdy mluvíme nahlas, patří mezi nejdůležitější části garderoby. Také je to znát na našich peněženkách, protože za prádlo ročně utratíme 600 miliard korun. Přitom luxus nejoblíbenějších kalhotek nespočívá v jejich ceně, i když se nám to snaží leckterý módní tvůrce namluvit, ale v materiálu, střihu a pohodlí. 

Nenechte se proto zviklat tím, co nám předkládají dámské časopisy. Je sice fajn vlastnit jeden nebo dva kousky nositelné jen pro intimní chvíle, pro všední dny jsou ale přeci jen vhodnější jiné modely.

 

Jaký střih a materiál kalhotek

Je jedno, jestli zvolíte tanga, brazilky nebo nohavičkové kalhotky, důležité je, abyste se v nich cítila dobře. Oblíbené jsou střihy, které nejsou vidět pod oblečením, ideální by se mohla zdát tanga. Jenže u nich pozor nejen na vykukující horní část kalhotek, ale také na nehezky zaříznuté šňůrky v bocích. Pro ženy s kypřejšími tvary jsou vhodnější klasické kalhotky s neviditelnými lemy. Funkci splní stejnou, ale nebudou upozorňovat na nedostatky postavy. Dobře uděláte, když na kalhotkách nebudete úmorně šetřit. Jasně, bavlněné kalhotky pořídíte leckde už za 90 Kč, ale jejich život bude jepičí. Stačí si malinko připlatit za kvalitu a značkové dámské kalhotky budou sloužit mnohem déle a navíc si udrží svůj tvar i barvu.

 

Postelové prádlo

Taky milujete, když se večer obléknete do partnerových trenek a jdete v nich spát? Je fakt, že pánské spodní prádlo je mnohem pohodlnější, ale na druhou stranu, moc parády v něm nenaděláte. Tenhle zvyk se dá pochopit v době čerstvé zamilovanosti, ale později už ho raději nepraktikujte. To si radši pořiďte dámské trenýrky Trenzle, jsou neuvěřitelně ženské a přitom se v nich spí tak pohodlně…

 

Pro intimní chvilky

Naopak, když se chystáte na velkou romantiku, na pohodlné trenýrky nebo kalhotky zapomeňte. Muži jsou vizuálně zaměření, proto je maximálně zaujmete v titěrných kalhotkách, sexy košilkách a podvazcích. Ne nadarmo se říká, že spoře oděná žena muže vzruší víc, než úplně nahá, proto zvolte takové prádlo, které ponechá dostatečný prostor pánské fantazii. Sexy dámské prádlo nemusí být nutně určeno jen štíhlým laňkám, zahalit se do sporých oblečků mohou i kypřejší ženy. Při erotických hrátkách je totiž dovoleno vše, i to, co byste na sebe jindy nevzala.

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=8P-EJNiqzJ8

Foto: Pixmac.cz