Kde levně nakoupit

Kvě 30, 2014 | Peníze, Životní styl

Rodinný rozpočet máte našponovaný k prasknutí, ale stejně si chcete udělat jednou za čas malou radost? Běháním po obchodech maximálně zruinujete svoji peněženku a ztratíte nervy. Naopak pozornost byste měli zaměřit na internet. On-line obchody mají mnohem nižší ceny a zároveň si můžete jednotlivé shopy pohodlně porovnat.

Ono vůbec nakupování na internetu má spoustu výhod. Hlavní předností je samozřejmě cena, obrovský výběr a možnost srovnávání zboží. To nabízí srovnavač Zaza.cz, který funguje od konce roku 2013. A funguje neuvěřitelně jednoduše. Své zkušenosti do něj totiž vložily Zásilkovna.cz a Srovnáme.cz a výsledkem je projekt umožňující vyhledat konkrétní zboží nejen podle ceny, ale také podle nejbližšího výdejního místa. O novém srovnávači zboží se dočtete třeba tady

 

Vyzkoušeli jsme to

V redakci jsme si řekli, že novinku vyzkoušíme. Koneckonců nakupovat levně chceme všichni a když máme možnost to udělat pohodlně z domova tak, aby manžel ani nevěděl, že utrácíme, získává internet bod navíc. Naše redaktorka Lucka potřebovala nové jednodenní kontaktní čočky. Kupuje si je pravidelně a vzhledem k tomu, že nemá oblíbenou značku, vyhodnotili jsme ji jako ideální kandidátku. Jediné kritérium, které měla, bylo pořídit kontaktní čočky levně. A ono to fungovalo! Po zadání hesla "kontaktní čočky" vyjel seznam zboží od spolupracujících obchodů a Lucku doslova nadchla možnost řadit si zboží podle různých kritérií. Nákup ve vybraném nejlevnějším obchodě proběhl během několika málo minut a druhý den bylo zboží připraveno ve výdejně Zásilkovny. I když cenových srovnavačů už u nás existuje několik, tenhle je výjimečný tím, že můžete obchody vyhledávat i podle nejbližšího místa osobního vyzvednutí zboží. To ušetří další peníze za dopravu a spoustu času. Takže Zaza se pro nás v konkurenci zařadila na první místo. 

 

Jak jste na tom vy? Nakupujete v internetových srovnavačích zboží? 

 

Foto: Pixmac.cz