Opálit, nespálit!

Čvn 25, 2014 | Krása, Životní styl

Počasí si s námi pořád tak trochu zahrává, ale horkých dní už jsme letos napočítali pěknou řádku. Taky víkendy, kdy se teplota blíží třicítce trávíte nejradši u vody nebo na opalovacím lehátku? Tak hlavně nezapomeňte na kvalitní opalovací krém, dostatek vody a sluneční brýle. Jinak by se mohlo stát, že spláčete nad výdělkem a místo krásně snědé kůže se budete moci pochlubit akorát tak zarudlými puchýři.

Sluneční paprsky jsou rok od roku intenzivnější a nám tak nezbývá, než se stále účinněji chránit. Opalovacích krémů a olejů je v drogériích dostatek, jenže když přes ně potřebujeme obléknout tričko nebo šaty, často je nepříjemným efektem umazání oblečení.

Značka Piz Buin letos přišla s žhavou letní novinkou, opalovacími fluidy. Jsou odolné proti potu a vodě a vyrobeny jsou tak, aby měly nižší viskozitu, tudíž byly lehké a snadno roztíratelné. Pokožku efektivně chrání, přitom se okamžitě vstřebají a díky speciální pudrové formuli zanechají pocit naprostého sucha. V prodeji jsou v síti parfumerií FAnn, na www.krasa.cz a www.parfums.cz ve variantě na obličej a na tělo s faktory SPF 15 a SPF 30. Na léto trávené ve měste jsou prostě ideální.