Soutěž se ZOOT.cz o tři páry dárkových knížek

Čvn 5, 2014 | Soutěže

Občas je těžké vymyslet, co dát partnerovi k svátku nebo k narozeninám. Máme pro vás řešení. Dejte mu VŠECHNO. Internetový obchod ZOOT.cz věnoval do soutěže dárkové šekové knížky, ve kterých najdete desítky užitečných darů a přání. Hodnota jedné knížky je 159 Kč a aby to bylo vyrovnané, součástí výhry je dámská i pánská verze.

V knížce si můžete vybírat a odtrhávat přání a povolení jako: "Dnes můžeš dělat všechny své zlozvyky." "Uznám, že jsi měla pravdu." "Popravdě ti odpovím, co se děje." Nebo "Dnes piješ ty a řídím já." Na konci knížky vás pak čeká několik prázdných papírků, na které si můžete napsat něco speciálního sami.
 
ZOOT.cz je český online obchod, který má ve své nabídce více než 250 značek módy a designu.Sleduje trendy ve světě a přináší je do České republiky. Navíc pro své zákazníky staví Výdejny radosti, ve kterých si mohou vše pohodlně prohlédnout a vyzkoušet.
 
Kdo se obává nákupů módy na internetu, může díky ZOOT.cz na svůj strach zapomenout. Dodání obchod garantuje do druhého dne, vrácení nevhodného zboží zdarma je možné do devadesáti dní a ZOOT.cz navíc nabízí mnoho benefitů pro své registrované zákazníky. I ti neregistrovaní mají však při nákupu nad 1000 Kč dopravu zdarma až domů.
 
ZOOT.cz také provozuje projekt DOBRO. Produkuje charitativní kolekce, z jejichž prodeje jde výtěžek na konkrétní dobrou věc, většinou nějaké neziskové organizaci. Za svou existenci už DOBRO. podpořilo mentálně postižené spoluobčany, vzdělávací programy pro romské děti nebo projekt upozorňující na plýtvání jídlem.
 
A jak soutěžit?
Koukněte se na dobré kolekce na http://www.zoot.cz/dobro a napište nám na e-mail info@magazinzena.cz, která z kolekcí vás nejvíc zaujala a proč. Pozor! Soutěž končí v neděli 15. 6. 2014, před soutěžením si přečtěte pravidla, která najdete zde.