Koktejl pro suchou pleť

Čvc 13, 2014 | Krása, Životní styl

Měli jsme v redakci příležitost vyzkoušet novinku od Lumene, speciální koktejl pro suchou pleť s vitamínem C. Ač jsme ke kosmetickým novinkám docela skeptické, tahle nám doslova vyrazila dech. Je tak úžasná, že se tomu pomalu nechce věřit.

 

Až doteď jsme si myslely, že kosmetické koncerny už světu představily vše, co bylo možné. Jenže nenápadná lahvička od Lumene obsahující dvoubarevný olejíček je opravdový zázrak. Obsah je určený ženám starším 25 let a jeho jediným cílem je hydratovat pleť. A to se mu daří dokonale. Redaktorka Lucka, která jej testovala, si pochvalovala hlavně velmi příjemnou aplikaci a to, že se olej velmi rychle vstřebává. Používá se pod denní nebo noční krém a první výsledky byly vidět už po týdnu používání. Pleť se rozzářila, zmizely malé vrásky a Lucka byla na první pohled tak nějak odpočatější. 

Řada Lumene Bright Now Vitamin C, do které olejíček patří, obsahuje přírodní antioxidanty a mix vitamínů s výtažky z arktického ostružiníku morušky. Ten chrání a detoxikuje, zatímco enkapsulovaný vitamín C umožňuje po dobu uvolňování pronikání pokožkou. Výsledkem působení tohoto blahodárného koktejlu je jasná, hladká pleť chráněná před okolními vlivy a hlavně stárnutím. 

V klidu tak můžete hodit do koše všechny krémy proti stárnutí a přestat za ně vyhazovat tisíce. Olej Bright Now Vitamin C v klidu všechny nahradí a bude vás stát kolem pětistovky jednou za tři měsíce. Podle nás ideální investice do krásného vzhledu.