Soutěžte o lahve EQUA!

Čvc 14, 2014 | Soutěže

Pitný režim je v horkých letních dnech extrémně důležitý. Odborníci doporučují vypít denně alespoň dva litry vody nebo neslazeného čaje a v horkých dnech příjem ještě zvýšit. Jenže na cestách je někdy docela složité zajistit si trvale přísun vhodných tekutin. Už nemusíte hledat důvody, proč se zrovna nemůžete napít, jsou tu praktické lahvičky EQUA!

Ročně každý z nás spotřebuje 168 plastových lahví. Alarmující číslo, že? Zvlášť když je takto vysoká spotřeba úplně zbytečná. Když budete mít po ruce praktického pomocníka, kterého můžete opětovně plnit studenou vodou nebo horkým čajem, a který vám vydrží až deset let, usnadníte život na planetě nám všem. A navíc uděláte něco pro své zdraví, protože budete pravidelně pít. Lahvičky EQUA z recyklovatelného materiálu jsou trendy, prodávají se v 18 různých designech a plnit je můžete přesně tím, co máte rádi.

Chtěli byste jednu EQUA lahev vlastnit? Vyhrajte ji v naší soutěži! Soutěžíme o pět lahví EQUA a vyhrát je opravdu jednoduché. Stačí, když olikujete naši novou facebookovou stránku, kterou najdete na https://www.facebook.com/Magazinzena a do soukromé zprávy nám do neděle 27. 7. napíšete, která z lahví EQUA se vám nejvíc líbí a proč. Lahvičky si můžete prohlížet zde a jsme si jisti, že aspoň jedna vás nadchne. 

Pravidla soutěže najdete tady.