Soutěž se ZOOT.cz o tři páry ženských šátků na krk

Zář 2, 2014 | Soutěže

Protože léto se neúprosně blíží ke konci, je potřeba začít kompletovat teplejší šatník. Z toho důvodu jsme pro vás připravili soutěž o pár krásných elegantních šátků na krk značky Fraas, z nichž každý stojí 399 Kč. Výhry do soutěže věnoval internetový obchod ZOOT.cz. Foto je ilustrační.

Fraas je jeden z největších výrobců textilních módních doplňků na světě. Značka pochází z Německa a má více než 130 letou tradici. Jejími šátky a šálami si tak lidé doplňují svůj outfit již od předminulého století.

ZOOT.cz je největší český online obchod s módou a designem, který nabízí přes 250 značek. Od ostatních ho odlišuje mimo jiné koncept výdejních míst, které jsou aktuálně ve čtyřech českých městech (Praha, Brno, Plzeň, České Budějovice) a letos v létě se otevřela první pobočka také v Bratislavě.

Na Výdejně radosti si mohou zákazníci objednané zboží vyzkoušet a koupit jen to, co jim opravdu sedí. Osobní kontakt z výdejen navíc obchodu pomáhá být v obraze a reagovat na to, co jeho zákazníci chtějí.

 

Jak výhru získáte?

Stačí, když olikujete naši facebookovou stránku, kterou najdete na https://www.facebook.com/Magazinzena a do soukromé zprávy nám do neděle 14. 9. do půlnoci napíšete, která z nejnovějších kolekcí na ZOOT.cz (http://www.zoot.cz/vsechny-kolekce) vás nejvíc oslovila. Nejzajímavější 3 příspěvky odměníme jedním z šátkových balíčků.

Pravidla soutěže najdete zde.