Jaké doplňky na podzim

Říj 31, 2014 | Krása, Životní styl

Podzim již je sice v plném proudu, ale na nás začíná doléhat teprve teď. Proč? Možná je to způsobeno zbarvováním se krajiny a padáním prvních pestrých listů. A stejně tak jako krajina kolem nás mění svůj kabát, měli bychom jej změnit i my. Vždyť obchody přímo přetékají žhavými trendy z přehlídkových mol. Jenže… Co když nejsou finance? Co když se nám nechce do svého outfitu investovat tisíce? Pak zrovna pro vás máme řešení a tím jsou módní doplňky!

Podzimní sezóna je v plném proudu. Pokud jste tedy ještě neoprášili podzimní módní kousky, pak to urychleně udělejte a nalaďte se na rozvernou vlnu pestrobarevných lístků snášejících se k zemi z vysokých korun stromů. Dost však poezie. Raději se zaměřme na módu.

Pokud si stejně jako my myslíte, že nová sezóna si žádá nové módní kousky, pak určitě čtete dál. Pokud jste však zastánci rozumového myšlení a víte, že vaše skříň přetéká oblečením a navíc mnoho módních kousků, které jste si koupila před rokem, jste na sebe ani nevzala, pak budete z našeho článku nadšené. My vám totiž přinášíme řešení, jak uspokojit svoje módní chutě a zároveň se finančně nezruinovat. Aneb, jak se říká, aby se vlk nažral a koza zůstala celá.

Ptáte se, jak je to možné? Nehledejte v tom žádné záludnosti. Jde jen o to, že každý i starší módní kousek, můžete znovu oživit a dát mu novou podobu za pomoci módních doplňků. A jaké z nich jsou nyní v kurzu?

Orientální hra s šátky

V Orientu vždy bývaly šátky velkým módním trendem nebo spíše módním základním kamenem. I u nás se šátky vždycky nosívaly. A přes léta jejich útlumu bychom je nyní měli vynést opět na světlo, a to přímo do záře reflektorů hvězdného nebe módy.

Každá z nás má doma určitě pár těch šátků nebo šál. A když ne, není nic lehčího, než si jej za pár korun koupit. Šátek je úžasným a stylovým módním doplňkem, který oživí jakýkoli outfit. Nosit jej můžete ke sportovnímu, elegantnímu i něžnému oblečení. Dokonce si jej můžete uvázat na desítky různých způsobů a z jednoho jediného šátku tak udělat desítky jiných.

Šperky, bižu… Přesně to, co mají ženy rády

Snad každá žena miluje drobnosti, dokonalost a šperky. Je tedy pravda, že některé si namísto šperků potrpí spíše na bižuterii, ale o tom teď není řeč. V podstatě je to vedlejší. Nyní jde o to, že právě díky bižuterii nebo šperkům můžete oživit svůj outfit a dodat mu šmrnc. Letos jsou v módě hlavně masivní šperky, například náhrdelníkem ve stylu Kleopatry určitě nešlápnete vedle. A je celkem jedno, zdali nosíte trička s odhaleným dekoltem, nebo retro košili zapnutou až ke krku.

Pásky vedou

Tím, čím nesporně oživíte každý outfit, jsou pásky. Masivní i tenké, dlouhé i krátké, barevné či ještě barevnější…

Něco na hlavu, ať máme pod čepicí

V posledním roce se navíc do módy vrátily čepice a klobouky. Ty se nosí téměř ke všemu a téměř jakékoli.

 

Vidíte, můžete ušetřit, udělat si radost a zároveň změnit celý váš šatník.

 

Foto: Esprit