Vyhrajte si nový parfém

Lis 30, 2014 | Soutěže

Vůně, zvlášť taková, která charakterizuje a podtrhuje osobní kouzlo, je nedílnou součástí každé ženy. Zanechává po nás smyslný dotek naší nedávné přítomnosti a v nás samých dokáže vyvolat dávné vzpomínky. 

Právě proto, že každá z nás hledá neustále nové vůně, které by ji přesně vystihovaly, rozhodli jsme se vám ve spolupráci s parfumerií FAnn umožnit vyhrát a vyzkoušet jednu z žhavých podzimních novinek.

O co hrajeme

Dolce and Gabbana DOLCE

Žensky svěží Dolce personifikuje křehkou rovnováhu mezi tradičním řemeslným mistrovstvím a novými trendy, aby z jejich setkání vytěžila unikátní vonnou kompozici. Vůně tvoří jemně ženský mix bílých květů, který se otevírá osvěžující nótou lístků neroli předznamenávajících dokonalou krásu bílého amarylisu – jihoafrické květiny, jež poprvé v historii vstupuje do nádherného světa vůní. Po svěží kaskádě neroli a papájových květů přichází zklidnění v podobě mistrovsky složené bílé kytice unikátních tónů bílého amarylisu, leknínu a bílých narcisů. V závěru přicházejí hřejivý akord pižma, který spolu s kašmírem a zemitým akordem santálu dodávají vůni lehce pikantní tečku.

BOSS Jour

BOSS JOUR Pour Femme je sofistikovaná dámská vůně. Její kompozice inspirovaná prvními paprsky dne dovede v ženách vyvolat pocit, že dovedou využít všech svých schopností, aby vytvořily svůj vlastní příběh. Sama vůně je stvořena tak, aby odrážela tři nejdůležitější ženské aspekty – světlo, inspiraci a elegantní vyváženost. To vše dohromady přináší nádherná směsice bílých květů s čerstvými citrusy.

Dolce and Gabbana Desire

Desire hraje odstínem rafinované smyslnosti, mocné symfonie vášnivé touhy a pozoruhodných akordů, které společně tvoří bohatou a hluboce ženskou kompozici. V úvodu nás okouzlí svěží tóny mandarinky, liči a bergamotu jemně doplněné nevinností konvalinky, svěží a přitom něžné. Srdcem prochází sytě ženská nóta vytvořená z bílých lilií, opojných tuberóz a sametově hebkého jasmínu, jimž přizvukuje sladký švestkový nektar. Základ pak dýchá opulentním propojením vanilky s karamelem a luxusně hřejivým akordem santálu, pižma a labdána.

Jak soutěžit

Chcete se stát novou majitelkou jedné z těchto fantastických vůní? A co vám brání? 🙂

Stačí, když olikujete naši facebookovou stránku, kterou najdete na https://www.facebook.com/Magazinzena a do soukromé zprávy nám do neděle 14. 12. do půlnoci napíšete, kterou vůni z aktuální nabídky parfumerie FAnn byste chtěla dostat od Ježíška a proč. Nejzajímavější 3 příspěvky odměníme jedním z parfémů.

Pravidla soutěže najdete zde.