Co na sebe na Silvestra

Pro 29, 2014 | Krása

S koncem roku nás každoročně čeká jedna z největších akcí, a to oslava roku končícího a velké očekávání roku přicházejícího, zkrátka řečeno Silvestr. A tak každoročně musíme řešit, co budeme letos dělat, co si na tuto velkou událost oblečeme a co dobrého si uvaříme. Vždyť jde hlavně o to, aby to nebyla nuda, ale nádherný zážitek strávený s našimi blízkými. V našem článku se dnes zaměříme na otázku, v čem letos na Silvestra zazáříme. Jak se máme obléct, učesat či namalovat?

Vymýšlet oblečení a outfity na velkolepější události, párty a oslavy není nic jednoduchého. Vypadat hezky a šik, ale zároveň se cítit pohodlně, může být docela fuška, ale jde to! V podstatě záleží hodně na tom, v čem se cítíme hezky a pohodlně my, jde tedy o velmi individuální záležitost. Zároveň si však musíme uvědomit, že pokud se nebudeme sami cítit pohodlně a hezky, pak těžko budeme hezky připadat někomu jinému. Budou vám letošní silvestrovské trendy vyhovovat?

Blyštivé šaty

Naším prvním tipem jsou blyštivé koktejlky. Samozřejmě, pokud si na zářivé, lesklé a metalické odstíny netroufnete, pak můžete volit kotejlky i v jiných odstínech. V koktejlkách totiž nic nepokazíte, ty budou vždycky dokonalé a šik.

Ke koktejlkám si vezměte lodičky či alespoň baleríny, které můžete barevně sladit s psaníčkem. Klidně si můžete vzít i klasické malé černé, ale na Silvestra je lepší troška provokace, proto si k nim vezměte rudé lodičky a rudé psaníčko. Vrátíme-li se zpět k metalickým odstínům šatů, vezměte si k nim lodičky v tělové, bílé či černé barvě.

Pánský styl

Největší klasikou je černo-bílý komplet. Zde musíme upozornit, abyste si dali pozor a nevypadali jako obsluha restaurace. Zvolit můžete například elegantní kalhoty (ať už volné, splývavé a hedvábné) nebo úzké černé džíny. Pokud se nebojíte, tak vezměte oboje s vysokým pasem. Do kalhot zastrčte bílou košili, nejlépe ve stylu smokingové košile se zdobením na dekoltu. A pokud chcete být zcela šik a originální, tak nahoďte motýlka. K černo-bílému kompletu vezměte výraznější boty i psaníčko. K černo-bílé se navíc hodí všechny barvy, takže záleží jen na vašem uvážení.

Úzké kalhoty v metalických odstínech

Silvestr je zkrátka a jednoduše zářivý, proto tu máme další zářivý, metalický outfit. Vezměte si buď metalický spodek, nebo vršek. Nikde ne oboje, ať nevypadáte jako disko koule. Volit můžete například metalické kalhoty/legíny a k tomu tričko v tmavších barvách. Pokud zvolíte legíny, tak vybírejte tričko sahající aspoň do půli zadečku. Objevuje se nám tu nešvar nošení legín bez tunik. V podstatě je to to stejné, jako byste si vyběhla v punčochách bez šatů.

 

Foto: Pixmac.cz