Tipy na Valentýna

Úno 2, 2015 | Rodina, Životní styl

Zima je v plném proudu a čas plyne jako voda v řece. Na dveře tak pomalu, ale jistě klepe svatý Valentýn a žádá o vyslyšení. Je tedy na čase začít shánět nějaký ten dárek pro svoji drahou polovičku či začít vymýšlet program. Víte, co chcete se svým partnerem letos dělat, kam zajít či jaký program zvolit doma?

Svátek všech zamilovaných se mílovými kroky blíží, pokud ještě nemáte jasno v tom, co byste rádi podnikli, pak čtěte dál. V našem článku se dozvíte pár tipů na valentýnský program, který by se mohl líbit oběma, tedy vám i vašemu partnerovi.

Naše tipy na Valentýna budou směřovat spíše na otázku programu, neboť jde o svátek zamilovaných, který je tu pro oba partnery, a proto by si jej oba měli společně užít. Přesto se samozřejmě zmíníme i o pár tipech na dárky.

Klasika v podobě romantické večeře

Na prvním místě samozřejmě uvádíme zlatou klasiku, která nikdy nezevšední. Určitě můžete se svou drahou polovičkou vyrazit na romantickou večeři. Vyrazte buď do vaší oblíbené restaurace na vaše oblíbené jídlo, nebo raději někam, kde jste ještě nebyly. Každopádně byste měli vyrazit do restaurace, kam chodíte jen ve sváteční příležitosti.

Kino pro milovníky filmů

Milovníci filmů mohou určitě vyrazit do kina, zvláště dávají-li zrovna nějaký zajímavý film, který byste chtěli vidět. Kino navíc můžete spojit i s večeří. Pro milovníky kultury je báječnou alternativou divadlo.

Procházka k romantice patří

Kino i večeři můžete spojit ještě s procházkou. Taková romantická procházka nočním, prosvětleným a možná i zasněženým městem je neodolatelná.

Výlet pro cestovatele

Pokud partnerem rádi cestujete, můžete si na Valentýna vyrazit na malý výlet, nebo si můžete dát dárkem cestu za romantikou či dobrodružstvím.

Tipy na dárky

Skvělým dárkem může být například zážitek. Darování zážitku se navíc v poslední době stalo velmi oblíbeným. Zážitek volíme podle koníčků vašeho partnera. Pokud má rád adrenalin, darujte mu seskok padákem či podobnu bláznivost. Pokud miluje cestování, pak využijte předchozího bodu a vyrazte na cestu. Stejně tak můžete darovat lístky na koncert či jinou záležitost.

Kromě darování zážitku je také velmi oblíbené darování „náznaku či narážky“. Tím je myšleno, že partnerovi můžete darovat plyšová pouta či kamasútru. Takovými dárky naznačujete, že je večer vyzkoušíte. Takže si do zásoby kupte láhev vína a uvařte si dobrou večeři.

Dárky pro ženy

V tomto případě nám přijde jednodušší obdarovat ženu. Ženu potěší hlavně květina, ta je snad základem, který by neměl chybět a na který by pánové neměli v žádném případě zapomínat. K tomu čokoláda či láhev vína darovaná se slovy „na nervy, když tě zlobím“ jsou naprosto geniálním nápadem, ale nesmíte zapomenout na uvedenou poznámku. Stejně tak ale i žena může darovat muži láhev jeho oblíbeného pití s přiloženou kartičkou, na níž bude napsána podobná poznámka. Není nad originalitu.