Valentýnská soutěž o stíny a lak na nehty od Dermacolu

Úno 6, 2015 | Soutěže

Každý všední den až do Valentýna soutěžíme o jeden dárek.  Dnes jsou na řadě monostíny a lak na nehty od Dermacolu. Hodily by se vám? Tak si o ně zahrajte!

Nové laky 5 DAY STAY LONG skvěle přilnou k nehtu a po zaschnutí vytvoří velmi odolný, pevný film. Jsou neuvěřitelně odolné proti oděru a pravděpodobně se jedná o jediné laky na nehty, jejichž zářivá barva bude vaše ruce zdobit několik dní bez poskvrnky. Vysoká koncentrace pigmentů zaručuje, že laky výborně kryjí už při nanesení jedné, maximálně dvou vrstev. Navíc obsahuje řada 5 DAY STAY LONG pryskyřici prodlužující trvanlivost laku a zvyšující jeho lesk.

Mono oční stíny Dermacol jsou hitem letošní zimy, která se nese ve znamení přírodních a zemitých odstínů hnědé. Právě tahle barva skvěle podtrhne vaši přirozenou krásu.

Jak soutěžit

Podívejte se na naši facebookovou stránku, dejte jí like a do soukromé zprávy nám do neděle 15. 2. 2015 do půlnoci napište, bez které kosmetické vychytávky se neobejdete a proč. Odměníme jednu nejzajímavější odpověď :).

Pravidla soutěže najdete zde.