Léto s Papelote

Čvn 18, 2015 | Rodina, Životní styl

Milujete v létě chodit s hlavou v oblacích a pozorovat uvolněnost nejvoňavějšího ročního období? Jestli navíc rádi zaznamenáváte svoje postřehy jinam než na chytrý telefon, máme pro vás jeden skvělý letní tip.

Zlaté české ručičky, říkávalo se za dob prezidenta Masaryka. A my tvrdíme, že Češi jsou šikovní dodnes. Doslova nás totiž nadchla letní kolekce malého českého papírnictví Papelote, které nedávno představilo letní skicáky a poznámkové bloky.

Bloky přesně podle gusta

Zapomeňte na unifikované sešity z obchodů se školními potřebami a vytvořte si originální blok, který budete chtít všem ukazovat. Řada Kombiné je příznačná svojí kombinovatelností, zápisník si můžete přizpůsobit sami sobě na míru. Zvolit můžete nejen velikost a barvu, ale také to, zda chcete mít poznámky schované v deskách s kapsou nebo pěkně upevněné pod gumičkou na tužku.

Skicáky pro tvořivé

Skicáky nejsou nic nového, ale ty z Papelote jsou zase o krok napřed před konkurencí. Otevíratelné kroužky umožňují výměnu listů nebo jednoduchou změnu pořadí skic. A tužku už nebudete muset hledat po kapsách, ale jednoduše si ji připevníte na desky, abyste měli svoji kreativní výbavu kdykoliv při sobě.