Soutěž o bloky Kombiné

Říj 27, 2015 | Soutěže, Životní styl

Chodíte po světě s hlavou v oblacích a sem tam si zaznamenáte světobornou myšlenku do kapesního poznámkového bloku? Pak určitě znáte české papírnictví Papelote, které má v sortimentu úžasné bloky, skicáky a vůbec všechno papírové, bez čeho se pisálci a kreslíři prostě neobejdou.

V létě představilo tohle papírnictví novou řadu bloků nazvanou Kombiné. Jednoduše proto, že si nakombinujete zápisník přesně podle svých představ. Chcete usedlejší verzi nebo veselou v pastelových barvách? A je libo tvrdé desky s kapsou nebo barevnou gumičkou přes obal? Variabilita bloku umožní vytvořit si zápisník takový, jaký ho chcete mít a budete milovat. A to včetně velikosti, která začíná na B7 a končí na B5.

Od Papelote jsme dostali k dispozici 3 šedé bloky Kombiné s gumičkou na tužku, které vám rádi rozdáme v soutěži.

Podívejte se na naši facebookovou stránku, dejte jí like a do soukromé zprávy nám do pondělí 2. 11. 2015 do půlnoci napište, jaká je žhavá novinka v sortimentu obchodu Papelote. Nápovědu najdete na webu www.papelote.cz a my odměníme blokem Kombiné z tohoto papírnictví 5., 50. a 90. správnou odpověď poslanou ve správném termínu.
Pravidla soutěže najdete zde.