Na nákup kosmetiky je nejvhodnější doba: Využijte 50% slev!

Pro 22, 2015 | Peníze, Životní styl

Předvánoční šílenství vrcholí a obchody praskají ve švech. Davy dárků chtivých zákazníků křižují chodby obchodních domů a peníze z účtů pomalu, ale jistě ubývají. Pokud jste i vy sami součástí výše popsaného šílenství, pak nám určitě dáte za pravdu, že vydat se před Vánoci na nákup je občas o zdraví, minimálně pak o nervy. Právě poslední dny do vánočních svátků se ale vyplatí sebrat odvahu i energii a vyrazit na nákup kosmetiky.

Na ni totiž můžete v řadě obchodních řetězců uplatnit slevu až do výše 50 %! A to je výzva, která se jen tak neodmítá!

Na čem můžete ušetřit?

Do slev míří především vánoční dárkové balíčky pro muže i ženy. V takových balíčcích naleznete kromě holicích potřeb také nejrůznější druhy parfémů a toaletních vod, sprchových sad, ale i pečující kosmetiku pro mladou i zralou pleť. Výjimkou nejsou ani slevy na sety pro vlasovou péči. Nejen, že můžete na poslední chvíli nakoupit cenově dostupné vánoční dárečky, také uděláte radost sami sobě, třeba koupí oblíbeného parfému. Kosmetika se totiž jen tak neztratí. A protože patří mezi spotřební zboží, nikdy jí není dost!

Kdy vyrazit na nákupy?

Dárkové balíčky kosmetiky míří do slev zhruba v polovině měsíce prosince. V tuto chvíli se ovšem slevy pohybují někde u 20 až 30 %. Chcete-li využít maximálních slev, vypravte se na nákupy těsně před Štědrým dnem. Očekávejte ovšem, že v tuto chvíli bude nákup pravou a nefalšovanou adrenalinovou zábavou. Poslední dárkové balíčky kosmetiky jsou potom doprodávány 23. a 24. prosince. V tuto chvíli dosahuje sleva neuvěřitelných 50 %!

Ať vám žádná akce neunikne

Výše popsaný harmonogram je pouze orientační, aktuální slevy je dobré sledovat v akčních letácích, které obdržíte do svých stránek nebo ještě lépe na online portálech, kde si můžete nastavit upozornění a žádná sleva vám tak neunikne. Příkladem budiž portál letakomat.cz, kde naleznete přehledně a jednoduše všechny akční letáky obchodních domů. Pokud se na portálu zaregistrujete, veškeré akce a slevy vám přijdou rovnou na e-
mail, takže se nemusíte bát, že byste o akční nabídku přišli.

Přejeme vám krásné Vánoce a štědré nákupy!