Vyhrajte Výživný krém na nohy z Mrtvého moře

Úno 9, 2016 | Soutěže, Životní styl

Mějte nohy jako v bavlnce. Zabalte je do sametového výživného krému s výtažky z minerálů z Mrtvého moře. Vaše nohy vás budou okamžitě milovat. Krém nádherně vyživí suché a popraskané paty. Krásně zklidní pokožku po náročném dni. Celý den máme uzavřené nohy v botách a kůže tak nemůže dýchat a při nadměrné fyzické námaze pak praská.

Dopřejte svým nohám něžnou hebkost. Krém zanechá vaše nožky nádherně jemné a vyživené díky obsahu včelího vosku, bambuckého másla a přírodního oleje ze sezamu a pšeničných klíčků. Máte suché a popraskané paty? Udělejte jim přítrž s Výživným krémem na nohy od izraelské značky kosmetiky z Mrtvého moře Minus 417.

Tip na nový obchůdek

Izraelskou kosmetiku z Mrtvého moře Minus 417 můžete zakoupit v novém kamenném obchůdku NuSpring na Belgické 27, Praha 2 (2 minuty od Náměstí Míru). NuSpring nabízí tu nejlepší přírodní a bio kosmetiku, kterou specialisté ze společnosti NuSpring objevili. V kamenném obchůdku vám rádi poradí s vhodnou kosmetikou přímo pro váš typ pleti. V nabídce mají velmi trendy bio kosmetiku Havlíkovu přírodní apoteku, ale svůj šarm představuje i bio francouzská dekorativní kosmetika Avril a mnohé další značky. Ke každému nákupu navíc dostanete dárečky a vzorečky zdarma.

Pojďte s námi soutěžit o jeden z tří výživných krémů na nohy Minus 417

Říká se, kdo si hraje, nezlobí. Pojďte s námi hrát o jeden z 3 výživných krémů na nohy Minus 417. Podívejte se na naši facebookovou stránku, staňte se fanouškem a do soukromé zprávy nám do pátku 12. 2. 2016 do půlnoci napište, které vitaminy krém obsahuje. Inspiraci hledejte na www.nuspring.cz. Odměníme čtvrtou, čtrnáctou a čtyřiadvacátou správnou odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde.