Mixit je bez palmáče

Dub 18, 2016 | Jídlo, Soutěže, Životní styl

Namíchat si vlastní müsli už dávno není utopie. Na Mixit.cz si můžete udělat přesně takové snídaňové cereálie, jaké máte rádi. A teď navíc kompletně bez tolik diskutovaného palmového oleje.

Nikde na světě si zákazníci tolik nehlídají obsah palmového oleje v potravinách, jako u nás. Řada potravinářských firem už na tlak spotřebitelů zareagovala a představila produktové řady bez něj. Mixit.cz zašel ještě dál. V žádných výrobcích oblíbeného e-shopu s cereáliemi, müsli a oříšky už nenáviděný palmáč nenajdete. S dodavateli se majitelé domlouvali už od začátku minulého roku na tom, že jednotlivé ingredience, především čokoládové polevy, jej nebudou obsahovat a letos v březnu poprvé zahlásili, že zákazníci už ani nemusí číst etikety, protože palmový olej za dveře firmy nesmí. Až dostanete chuť na výborné müsli, můžete si je teď navíc nově nechat zabalit do veselého tubusu s opičkou. Ten vám bude každý den připomínat, že i vy jste přispěli k tomu, aby se orangutani v Indonésii měli dobře.

Soutěž o 3 balení müsli od Mixit

Že jsou cereálie výborné i bez palmového oleje asi tušíte. Teď to můžete otestovat na vlastní chuťové buňky. Vyhlašujeme totiž soutěž o 3 balení müsli od Mixit.cz. Co pro výhru musíte udělat? Podívejte se na Facebook MagazinZena.cz, staňte se našimi fanoušky a do soukromé zprávy nám do neděle 24. 4. 2016 napište, co snídáte. Výhra poputuje k 10., 33. a 50. soutěžícímu.